Planner podróżniczy – jak bardzo pomocny może okazać się w podróży?

Często masz poczucie, że wraz z upływem czasu ucieka Ci coraz więcej szczegółów z odbytych podróży? Marzysz o doświadczaniu wyjątkowych chwil w niecodziennych miejscach oraz o zachowaniu tych wrażeń na dłużej?

Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Planer podróży Make it Easy, bo o nim właśnie mowa, to inspiracja oraz motywacja dla każdego miłośnika wojaży. Zawiera w sobie mapę odwiedzonych przez Ciebie państw oraz listę, którą możesz uzupełnić o swoje kolejne podróżnicze marzenia. Dzięki temu odnajdziesz w sobie duszę odkrywcy, zwizualizujesz swoje plany i uwierzysz, że kolejne destynacje są w zasięgu ręki.

planer podrozniczy

Z naszym organizerem podróżniczym zaplanujesz aż trzy wymarzone podróże. Dopilnujesz formalności oraz niezbędnych zakupów jeszcze przed początkiem wyjazdu, począwszy od harmonogramu zadań do wykonania już na pół roku przed wyprawą (takich jak wizy czy szczepienia), oszacowanie potrzebnego budżetu finansowego czy skompletowanie listy rzeczy do zabrania.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

Prawdziwa przygoda zacznie się jednak dopiero wtedy, gdy zjawisz się na miejscu! Dlatego nasz organizer zawiera przestrzeń na Twoje notatki dotyczące informacji o rejonie, który odwiedzisz, planu zwiedzania, noclegów oraz transportu. Dzięki temu unikniesz niespodziewanych problemów, a Twój pobyt upłynie bez stresu i obaw, że o czymś zapomnisz. Przygotowaliśmy także garść łamigłówek, by czas spędzony w kolejkach czy oczekiwaniu na przesiadkę nie dłużył się w nieskończoność 🙂

planer podróży - wnetrze

Planer podróży w wersji papierowej

Pozostaje pytanie, czy w czasach cyfryzacji organizer w wersji papierowej może się sprawdzić? Zdecydowanie tak! Przy planowaniu podróży papier będzie równie pomocny, co informacje dostępne elektronicznie. W końcu nie od dziś wiadomo, że nasze sprzęty lubią tracić zasięg, psuć się lub rozładować w najbardziej istotnych momentach wyprawy, dlatego nie warto całkowicie na nich polegać 🙂 Ponadto planer zawiera tekturową kieszonkę, która pozwoli Ci przechować wszystkie niezbędne dokumenty i zabezpieczyć je przed zniszczeniem czy zgubieniem.

W plannerze podróżniczym najważniejsze jest jednak to, że jest on czymś więcej niż listą to-do i spisem miejsc must-see. To pamiątka sama w sobie – pełna Twoich osobistych spostrzeżeń, szczególnych wspomnień czy inspiracji. Pozwól, by Twoje wyprawy były zarówno natchnieniem do planowania kolejnych podróży, jak i zastrzykiem motywacji do działania podczas powrotu do codzienności!

18092