Planery do druku

Planery do druku

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Planery do druku

Twoje plany zmieniają się dynamicznie, a pokreślone listy w planerach nie są dla Ciebie czytelne? Musisz pilnować się z systematycznością, dobrymi nawykami lub pamięcią o bliskich? A może chcesz powiesić na widoku podział zadań dla swoich domowników lub zespołu w pracy? Na każdą z tych zagwozdek mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jest nią planer PDF do druku – zobacz, jakie planery do druku znajdziesz w ofercie Make It Easy, i przekonaj się, dlaczego warto je mieć.

Planer do druku – kup raz, korzystaj do woli

Twoja kartka z planem gdzieś się zapodziała? A może rozlała się na nią kawa? Nic nie szkodzi! Kupując planer do druku PDF, płacisz tylko raz, a drukujesz do woli! To właśnie największa zaleta naszej nowości. W niektórych sytuacjach możesz potrzebować kilku kopii z listą zadań, np. zarządzając zespołem w pracy lub na we wspólnym projekcie na studiach. Planer PDF pozwoli Ci przygotować identyczną listę zadań dla wszystkich członków z grupy lub indywidualną rozpiskę dla każdego z osobna.

Planery do druku to jednak opcja nie tylko dla grup! Wszystkie zadania na liście są już odhaczone? Wydrukuj planer ponownie i realizuj swój kolejny cel.

Planery do druku – co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Wiemy, jak bardzo różnych rzeczy może dotyczyć planowanie? Zdarzają Ci się napięte dni, a może całe tygodnie wypełnione są spotkaniami i zadaniami do zrealizowania? Dbasz o kondycję, dietę, finanse, a może nie chcesz przegapić urodzin kogoś bliskiego? Dzięki nowości od Make It Easy nie przeoczysz niczego! Przygotowaliśmy bowiem dla Ciebie:

  • planer dnia do druku – rozpisuj szczegółowo każdy swój intensywny dzień;
  • planer tygodniowy do druku – idealny, jeśli zdarzył Ci się zakręcony tydzień;
  • planer miesięczny do druku – świetnie sprawdzi się przy nieco odleglejszych planach;
  • listę zadań – odhaczaj kolejne wykonane zadania i motywuj się do jeszcze intensywniejszej pracy;
  • kartę dobrych nawyków – wypracuj sobie nawyki, które pomogą Ci żyć zdrowiej i funkcjonować efektywniej;
  • kalendarz urodzin z listą prezentową – nie zapomnisz o nikim bliskim, a lista prezentowa pomoże Ci kupić prezenty nawet z dużym wyprzedzeniem;
  • planer finansowy – planuj swoje wydatki i oszczędności, a na pewno szybko zauważysz, że oszczędniejsze życie wcale nie jest takie trudne;
  • listę domowych porządków – zagospodaruj sobie czas na porządki i naprawę zaległych usterek;
  • fitness plan – znajdź czas na ćwiczenia i ciesz się zdrowym i wysportowanym ciałem.

Planer do wydrukowania w domu lub punkcie ksero

Kupując planer do druku Make It Easy, otrzymasz plik PDF, który odczyta każdy komputer i każde urządzenie mobilne. Dzięki temu możesz edytować swój planer, a następnie wydrukować go na domowej drukarce lub w punkcie ksero. Co więcej – możesz to zrobić na dowolnym papierze, jaki tylko obsługuje drukarka, do której masz dostęp.

Pliki dostosowane są do druku w formatach A4 i A5 – możesz zatem dostosować ich rozmiar do swoich potrzeb. Dzięki temu powiesisz na korkowej tablicy lub lodówce większą rozpiskę lub wydrukujesz ją w mniejszym formacie i będziesz nosić zawsze przy sobie, np. w notesie lub książce.