Planer książkowy

Planer książkowy

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Planer książkowy – solidny organizer dla każdego

Niezależnie od tego gdzie jesteś, zawsze masz przy sobie organizer? Terminarz książkowy jeździ z Tobą wszędzie, zamknięty w torebce lub plecaku? W takim razie nie przebieraj w półśrodkach! Postaw na planer książkowy od Make It Easy. Nasz organizer zapewni Ci wszystko, czego możesz oczekiwać od kalendarza na co dzień – zarówno mnóstwo praktycznych rubryk, kart i tabel (o których niżej), jak również jakość i trwałość, dzięki którym Twój kalendarz w dobrym stanie przetrwa cały rok intensywnej eksploatacji.

W naszej ofercie znajdziesz bardzo solidnie wykonany kalendarz. Książkowy planner w formacie A5, w szytej oprawie, z grzbietem zabezpieczonym płócienną okleiną, okładką zabezpieczoną folią ochronną oraz rogami okładki zabezpieczonymi metalowymi narożnikami wytrzyma naprawdę dużo.

 

Co znajdziesz w planerze książkowym od Make It Easy?

Przygotowaliśmy dla Ciebie organizer książkowy, który pomoże zadbać o każdy aspekt Twojej codzienności. Nasz planer roczny książkowy okaże się Twoim najlepszym przyjacielem, dzięki któremu będziesz w stanie kontrolować wszystkie swoje obowiązki, pasje, zaległości – słowem wszystko, z czym musisz radzić sobie na co dzień. Planer książkowy od Make It Easy zawiera takie elementy, jak:

  • harmonogram każdego dnia / tygodnia – w zależności od tego, czy zdecydujesz się na organizer dzienny czy na planer tygodniowy książkowy, otrzymasz organizer ze stronami przeznaczonymi na rozpiskę obowiązków i zadań każdego dnia lub tygodnia (dwie sąsiadujące strony);
  • plan tygodnia i miesiąca – pozwolą Ci szybko rzucić okiem na dłuższą perspektywę czasową;
  • rubryki na podsumowania roku / miesiąca – skuteczne planowanie jest możliwe tylko po analizie sukcesów i niepowodzeń z poprzednich okresów;
  • mapa celów – rozpisz swoje najważniejsze cele i dąż do tego, co dla Ciebie najważniejsze;
  • lista rzeczy do zrobienia – odhaczaj zrealizowane punkty dnia i zbieraj motywację do dalszych działań;
  • plan finansowy – kontroluj swoje przychody i wydatki;
  • plan urlopowy – aby działań skutecznie, musisz naładować baterie, organizery książkowe pomogą Ci to osiągnąć;
  • karta ćwiczeń i wymiarów – w zdrowym ciele zdrowy duch, planner książkowy zawiera też rubrykę, która pomoże wygospodarować odrobinę czasu na aktywność fizyczną.

Powyższe karty i rubryki, a także wiele innych pomocnych rozwiązań, które znajdziesz w naszym planerze książkowym, pomogą Ci łatwiej znaleźć czas na poszczególne plany czy obowiązki. Miej pod pełną kontrolą wszystko, co robisz, a bardzo szybko docenisz wartość, jaką niesie organizer książkowy.

 

Wyraź siebie za pomocą swojego plannera

Jesteś zabieganą, kreatywną i pełną energii studentką? A może poważnym biznesmenem, który na co dzień spotyka się kontrahentami i partnerami? W Make It Easy znajdziesz planery książkowe, które swoim designem w pełni podkreślą Twój charakter i osobowość. Oferujemy plannery książkowe z wzorzystymi i kolorowymi okładkami, idealne dla młodych i kreatywnych osób, a także organizery z minimalistycznymi, ciemnymi okładkami, komunikującymi profesjonalizm. Który wybierasz?