Album do scrapbookingu

Album do scrapbookingu

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Album do scrapbookingu – co to takiego?

Album do scrapbookingu to nic innego jak album na zdjęcia wklejane stworzony według naszego niepowtarzalnego stylu. Jeśli lubisz przechowywać swoje zdjęcia i pamiątki w sposób kreatywny i oryginalny, album do scrapbookingu będzie dla Ciebie idealnym narzędziem.

Najważniejszymi elementami takiego albumu, są niepowtarzalne dodatki, unikalne kompozycje fotografii oraz dodatki takie jak wstążki, suszone kwiaty, naklejki, stemple, nasze własne rysunki czy kolorowe papierki. Tworząc kolaże, indywidualne strony, czy witraże zdjęciowe możesz je podpisywać dodając cytaty oraz własne przemyślenia.

 

Jaki album fotograficzny wybrać?

Jeśli jesteś osobą początkującą, najlepiej sprawdzi się album do scrapbookingu czarny. Nie mamy tutaj oczywiście na myśli okładki, ale jego wnętrze. Album na zdjęcia posiadający czarne kartki pozwoli nam pracować w prostszy sposób, dzięki temu że jego strony nie brudzą się tak mocno i możemy bez większych problemów, w razie pomyłki nanieść poprawki.

 

Albumy od Make It Easy – idealny album na spirali do scrapbookingu!

Albumy od Make It Easy mają idealny format oraz czarne karty do prowadzenia albumów do scprapbookingu. Dostępne są w różnych kolorach, dlatego każdy znajdzie okładkę odpowiednią dla siebie. Biała bibułka rozdzielająca strony pomoże nam rozdzielić wszystkie piękne historie, które będziemy chcieli opowiedzieć. Nasze albumy posiadają grubą, masywną spiralę, która bez problemu pomieści wszystkie zdjęcia i dodatkowe elementy, które będziemy chcieli przykleić.

Miło będzie wrócić do momentów, które w naszym życiu stanowiły wyjątkowe chwile. Często zamykając oczy, widzimy przed sobą miejsca – jak fotografie – kojarzą nam się one z muzyką. Możemy dopisać przy zdjęciach muzyczne hity i historię – po wielu latach będzie co wspominać.

 

Chcesz sprawić niesamowity prezent – personalizowane albumy – to jest to!

Album na zdjęcia do wklejania to fantastyczny pomysł na prezent. Możesz wręczyć go komuś, aby uzupełnił go swoimi fotografiami, możesz też stworzyć specjalny album niespodziankę i wręczyć jako personalizowany prezent. Jest to obecnie bardzo modna forma prezentu, którą z całego serca polecamy! Albumy do scrapbookingu często wykorzystywane są jako albumy na zdjęcia ślubne, albumy dla dzieci, albumy na prezent, albumy na wesele, albumy na chrzest, albumy na święta, albumy z pamiątkami czy albumy na zdjęcia rodzinne. Możesz również uzupełnić album wraz z całą rodziną, będzie to sposób na świetnie spędzony czas razem, na pewno każdy wniesie jakąś część siebie na karty albumu