Albumy na zdjęcia

Albumy na zdjęcia

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Czarny album na zdjęcia

Kochani! Tej jesieni mamy dla Was coś wyjątkowego. Pierwszy raz w naszym sklepie możecie dostać album na zdjęcia — niezwykły, elegancki i estetyczny. Zatrzymaj uśmiech swoich bliskich i ulotne chwile na fotografii. Wywołaj zdjęcia, wklej je do albumu i powracaj do wspaniałych wspomnień, kiedy chcesz!

Album Do Wklejania Zdjęć Make It Easy

Przygotowaliśmy dla Was coś w stylu retro, czyli album na zdjęcia wklejane, taki jaki pewnie nie raz widzieliście u swoich dziadków. Ile razy przeglądając czarne strony z kolorowymi fotografiami, uśmiech sam pojawiał się na twarzy, ile cudownych historii mogliście usłyszeć, przerzucając skrzące bibułki między stronami. Album na wklejane zdjęcie będzie również fantastycznym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Zapakowany w czarne estetyczne i eleganckie pudełko sprawi, że taki podarunek zachwyci każdą obdarowaną osobę. Album na zdjęcia pozwoli w jednym miejscu zatrzymać na fotografiach najpiękniejsze momenty, uśmiechy i chwile. Chcielibyśmy, aby nasz album mógł cieszyć pokolenia, dlatego otrzymacie produkt najwyższej jakości, w kilku wariantach kolorystycznych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i na każdą okazję. Czas nieustannie biegnie do przodu — album na zdjęcia wklejane zatrzyma najpiękniejsze chwile w jednym miejscu.

Nie zastanawiaj się ani chwili!
Wywołaj swoje ulubione zdjęcia!
Posegreguj je tak jak lubisz – datami lub tematycznie!
Stwórz swoje wyjątkowe miejsce wspomnień!
Z albumem na wklejane zdjęcia od Make It Easy – to nigdy nie było prostsze!
Do dzieła!

Czym przyklejać zdjęcia do albumu?

O to również zadbaliśmy w Make It Easy! Kupując album na zdjęcia, możesz do zamówienia dodać także narożniki do zdjęć. Są to naklejki, w które możesz włożyć rogi fotografii, a następnie przykleić je do kart albumu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz kleić samych zdjęć, ale jeśli się pomylisz lub zechcesz wymienić zdjęcia w albumie, wystarczy, że wyjmiesz stare fotografie i wsadzisz w ich miejsce nowe.

Jaki format zdjęć do albumu okaże się odpowiedni?

Zastanawiasz się, jaki format fotografii będzie odpowiedni do albumu na zdjęcia wklejane od Make It Easy? Uniwersalne albumy na zdjęcia zawierają karty o wymiarach 23×29,5 cm. Oznacza, że możesz wklejać do nich zdjęcia sporych rozmiarów. Oczywiście, im większy będzie format, tym mniej fotografii pomieści nasz album na zdjęcia.

Niemniej jednak mniejsze formaty pozwolą Ci zmieścić do albumu wklejanego nawet 200 zdjęć. Możesz zatem opowiedzieć w nim historię z dłuższego wakacyjnego wyjazdu lub zebrać wspomnienia z wielu lat.

Album do zdjęć ślubnych lub dla dziecka – jaki format fotografii?

W Make It Easy znajdziesz także album na zdjęcia wklejane opracowany z myślą o stworzeniu księgi wspomnień ze ślubu lub najwcześniejszych dni życia dziecka. Taki album na zdjęcia z opisem wymaga już bardziej skrupulatnego wyboru formatu fotografii. Ze względu na przygotowane wcześniej opisy, opowiadające historię, optymalnym wyborem są zdjęcia o formacie 9×13 cm oraz 15×21 cm. Tych mniejszych możesz zmieścić w albumie nawet 115.

Albumy na zdjęcia od Make It Easy

Zadbaliśmy o to, żeby Twoje wspomnienia w postaci fotografii mogły być zamknięte w najpiękniejszych księgach. Każdy album na zdjęcia wklejane z naszej oferty jest starannie i pięknie wykończony. Karty są odpowiednio grube i sztywne, co sprawia, że wklejanie zdjęć i przeglądanie wspomnień jest o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. Co jeszcze charakteryzuje nasze albumy do wklejania zdjęć?

  • O jakość i bezpieczeństwo Twoich zdjęć nie musisz się martwić, ponieważ każdy album fotograficzny zawiera aksamitne białe bibułki, które przedzielają karty, chroniąc tym samym fotografie przed uszkodzeniami i zabrudzeniami.
  • Okładka oprawiona jest włoskim płótnem, co sprawia, że elegancki album na zdjęcia wklejane jest odpowiednim wyborem na zamknięcie w nim najważniejszych wspomnień.
  • Czarne karty w albumie do wklejania zdjęć umożliwiają podpisywanie fotografii za pomocą białego markera, który również możesz znaleźć w ofercie Make It Easy. W albumie HERBARIUM znajdują się natomiast białe karty, po których możesz pisać dowolnym kolorem.

Album na zdjęcia wklejane – najpiękniejsza księga Twoich wspomnień

Album na wklejane zdjęcia ma w sobie znacznie więcej uroku niż albumy na zdjęcia z foliowymi kieszonkami. Przypominają stare albumy, jakie w dzieciństwie oglądaliśmy z naszymi dziadkami. Otwarty po latach, może przywrócić nie tylko wspomnienia, ale też towarzyszące im emocje.

Już samo wklejanie zdjęć do albumu może przynieść naprawdę wiele radości i wzruszeń. Szczególnie jeśli będziesz robić to z bliską osobą, z którą dzielisz zamknięte na fotografiach wspomnienia.