Planery biznesowe

Planery biznesowe

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Planer niebieski złoty długopis

PLANERY BIZNESOWE

Aby Twój biznes działał prężnie, potrzebujesz planu działania, wyznaczonych celów i zaangażowania. Planer / Kalendarz Biznesowy pomoże Ci rozwinąć firmę i skupić się na działaniu. Co znajdziesz w organizerze biznesowym? Kartę rozwoju Twojej firmy i wizję biznesową. Zakładka dobrych nawyków pozwoli Ci skupić się na ważnych kwestiach i ich powtarzalności. Cele biznesowe zrealizujesz z takimi kartami jak szczegółowy plan miesiąca, plan finansowy, firmowe projekt plany, kartami do organizacji każdego pojedynczego dnia. Zapiszesz ważne wydarzenie i listę kontaktów w jednym miejscu. W Planerze Biznesowym znajduje się mnóstwo miejsca na Twoje notatki, obliczenia. Zadbaliśmy również o Twoją motywację! Na każdej dziennej stronie czeka na Ciebie motywujący cytat ludzi sukcesu, a strona miesiąca powita Cię nową zasadą przedsiębiorczości. Twoje firma potrzebuje Twojego zaangażowania i planu działania!

Zobacz wnętrze plannera biznesowego!

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Co zawiera Planer Biznesowy?

Planer przedsiębiorcy wyposażony jest w zakładki organizacyjne, które pomogą usprawnić Twój biznes i realizować założone plany. Co dokładnie znajdziesz w planerze?

 • Wizja biznesu. Ta zakładka dotyczy Twoich założeń i tego, w którym kierunku biznesowym zmierzasz. Jest potrzebna, by określić dokładniej plan działania i uświadomić co jest ważne w rozwoju własnej firmy.
 • Plan rozwoju. Na tę część poświęciliśmy w planerze więcej miejsca. To coś jak mapa celów Twojej firmy. Zastanów się, w jakich sferach biznesowych chcesz i powinieneś się rozwijać. Następnie rozpisz cele i sporządź listę zadań.
 • Karta dobrych nawyków. Zakładka organizacyjna, która dzień po dniu będzie motywować do pokonywania własnych słabości i rozwijać się w dobrym kierunku.
 • 6 zasad biznesu. Sporządziliśmy specjalnie dla Ciebie zestaw reguł, którymi powinieneś kierować się podczas rozwoju firmy.
 • Plan miesiąca. Rozplanuj nadchodzące wydarzenia. Sporządź listę celów miesiąca, listę zadań, listę wydarzeń, które zainspirują Cię do działania.
 • Plan finansowy. Plan finansowy to prawdopodobnie najważniejszy element dobrze zorganizowanego biznesu. Miej pod kontrolą koszty, inwestycje, przychód i dochód.
 • 186 stron do planowania dziennego w minimalistycznej formie. Znajdziesz tu Harmonogram, Listę priorytetów, rzeczy do zrobienia i miejsce na Twoje notatki. Ponadto, każda strona to nowy cytat ludzi biznesu. Zaskoczymy Cię zupełnie nowym poglądem na przedsiębiorczość.
 • 58 stron na Twoje notatki, pomysły i inspiracje.
 • Kalendarz ćwiczeń. Kondycja fizyczna to nierozłączny element życia przedsiębiorcy. Jeśli Twój organizm nie będzie dobrze funkcjonował, Twój biznes również to odczuje. Zadbaj o siebie już teraz, nie czekaj!
 • Projekt Plany. Kalendarz biznesowy to doskonałe miejsce na zaplanowanie specjalnych projektów. Nareszcie wszystko znajdzie się w jednym miejscu!
 • Karta z Twoimi Kontaktami.
 • Karta z ważnymi dla Ciebie datami.
Planer biznesowy zegarek

Dlaczego kalendarz przedsiębiorcy jest wyjątkowy?

Kalendarz biznesowy to nie tylko wyjątkowa, biznesowa treść. Został on wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby cieszył Twoje oko każdego dnia, a jego wyjątkowa forma zachęcała Cię do planowania. Przedstawiamy Wam dwie propozycje okładek.

 • Okładka BLACK, czyli czarna ekoskórka z nieregularną strukturą ze złotym, minimalistycznym tłoczeniem,
 • Okładka SILVER, czyli włoska, wodoodporna, mieniąca się w słońcu tkanina, również ze złotym minimalistycznym tłoczeniem.

Wszyta wstążeczka pomoże Ci zaznaczać miejsca, w których zakończyłeś planowanie, a kieszonka przechowa wszelkie dokumenty. Kalendarz przedsiębiorcy to elegancka forma organizera. Lekki i poręczny, zawsze w Twojej torebce i na spotkaniu <3

Jak organizer biznesowy może Ci pomóc?

Organizer biznesowy pomoże Ci w skupieniu się na rzeczach najważniejszych, dotyczących prowadzenia firmy. Jest on swego rodzaju biznesplanem z możliwością wprowadzania go w życie każdego dnia. Dzięki dużej ilości miejsca na Twoje notatki możesz wykorzystać go na różne sposoby. Mogą to być notatki ze spotkań, Twoje projekty, obliczenia, pomysły, burze mózgów.

Zapomnij o kartkach, karteczkach, zeszytach i bloczkach. Zapisz wszystko w jednym miejscu. Kontroluj to co dla Ciebie najważniejsze. Wykorzystaj kalendarz biznesowy we własnej firmie, ale też w życiu prywatnym

Dla kogo jest kalendarz przedsiębiorcy?

Dla każdego przedsiębiorcy. Dlaczego? Ponieważ dobrze prosperujący biznes to rozwój i dobra organizacja. Kalendarz biznesowy to również doskonałe narzędzie dla osób, które nie są przedsiębiorcami w znaczeniu prawnym, ale rozwijają się w innych sferach jak np. blogger, influencer, kucharz, artysta itp. Ileż tam planowania i nieustającego rozwoju!

Trzymamy kciuki za każdy dobrze wykorzystany dzień na drodze Twojego sukcesu!