Planery biznesowe

Planery biznesowe

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Planer Biznesowy Make It Easy

PLANERY BIZNESOWE

Aby Twój biznes działał prężnie, potrzebujesz planu działania, wyznaczonych celów i zaangażowania. Planer / Kalendarz Biznesowy pomoże Ci rozwinąć firmę i skupić się na działaniu. Co znajdziesz w organizerze biznesowym? Kartę rozwoju Twojej firmy i wizję biznesową. Zakładka dobrych nawyków pozwoli Ci skupić się na ważnych kwestiach i ich powtarzalności. Cele biznesowe zrealizujesz z takimi kartami jak szczegółowy plan miesiąca, plan finansowy, firmowe projekt plany, kartami do organizacji każdego pojedynczego dnia. Zapiszesz ważne wydarzenie i listę kontaktów w jednym miejscu. W Planerze Biznesowym znajduje się mnóstwo miejsca na Twoje notatki, obliczenia. Zadbaliśmy również o Twoją motywację! Na każdej dziennej stronie czeka na Ciebie motywujący cytat ludzi sukcesu, a strona miesiąca powita Cię nową zasadą przedsiębiorczości. Twoje firma potrzebuje Twojego zaangażowania i planu działania!

Zobacz wnętrze plannera biznesowego!

Co zawiera Planer Biznesowy?

Planer przedsiębiorcy wyposażony jest w zakładki organizacyjne, które pomogą usprawnić Twój biznes i realizować założone plany. Co dokładnie znajdziesz w planerze?

 • Wizja biznesu. Ta zakładka dotyczy Twoich założeń i tego, w którym kierunku biznesowym zmierzasz. Jest potrzebna, by określić dokładniej plan działania i uświadomić co jest ważne w rozwoju własnej firmy.
 • Plan rozwoju. Na tę część poświęciliśmy w planerze więcej miejsca. To coś jak mapa celów Twojej firmy. Zastanów się, w jakich sferach biznesowych chcesz i powinieneś się rozwijać. Następnie rozpisz cele i sporządź listę zadań.
 • Karta dobrych nawyków. Zakładka organizacyjna, która dzień po dniu będzie motywować do pokonywania własnych słabości i rozwijać się w dobrym kierunku.
 • 6 zasad biznesu. Sporządziliśmy specjalnie dla Ciebie zestaw reguł, którymi powinieneś kierować się podczas rozwoju firmy.
 • Plan miesiąca. Rozplanuj nadchodzące wydarzenia. Sporządź listę celów miesiąca, listę zadań, listę wydarzeń, które zainspirują Cię do działania.
 • Plan finansowy. Plan finansowy to prawdopodobnie najważniejszy element dobrze zorganizowanego biznesu. Miej pod kontrolą koszty, inwestycje, przychód i dochód.
 • 186 stron do planowania dziennego w minimalistycznej formie. Znajdziesz tu Harmonogram, Listę priorytetów, rzeczy do zrobienia i miejsce na Twoje notatki. Ponadto, każda strona to nowy cytat ludzi biznesu. Zaskoczymy Cię zupełnie nowym poglądem na przedsiębiorczość.
 • 58 stron na Twoje notatki, pomysły i inspiracje.
 • Kalendarz ćwiczeń. Kondycja fizyczna to nierozłączny element życia przedsiębiorcy. Jeśli Twój organizm nie będzie dobrze funkcjonował, Twój biznes również to odczuje. Zadbaj o siebie już teraz, nie czekaj!
 • Projekt Plany. Kalendarz biznesowy to doskonałe miejsce na zaplanowanie specjalnych projektów. Nareszcie wszystko znajdzie się w jednym miejscu!
 • Karta z Twoimi Kontaktami.
 • Karta z ważnymi dla Ciebie datami.
Planer biznesowy zegarek

Dlaczego kalendarz przedsiębiorcy jest wyjątkowy?

Kalendarz biznesowy to nie tylko wyjątkowa, biznesowa treść. Został on wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby cieszył Twoje oko każdego dnia, a jego wyjątkowa forma zachęcała Cię do planowania. Przedstawiamy Wam dwie propozycje okładek.

 • Okładka BLACK, czyli czarna ekoskórka z nieregularną strukturą ze złotym, minimalistycznym tłoczeniem,
 • Okładka SILVER, czyli włoska, wodoodporna, mieniąca się w słońcu tkanina, również ze złotym minimalistycznym tłoczeniem.

Wszyta wstążeczka pomoże Ci zaznaczać miejsca, w których zakończyłeś planowanie, a kieszonka przechowa wszelkie dokumenty. Kalendarz przedsiębiorcy to elegancka forma organizera. Lekki i poręczny, zawsze w Twojej torebce i na spotkaniu <3

Jak organizer biznesowy może Ci pomóc?

Organizer biznesowy pomoże Ci w skupieniu się na rzeczach najważniejszych, dotyczących prowadzenia firmy. Jest on swego rodzaju biznesplanem z możliwością wprowadzania go w życie każdego dnia. Dzięki dużej ilości miejsca na Twoje notatki możesz wykorzystać go na różne sposoby. Mogą to być notatki ze spotkań, Twoje projekty, obliczenia, pomysły, burze mózgów.

Zapomnij o kartkach, karteczkach, zeszytach i bloczkach. Zapisz wszystko w jednym miejscu. Kontroluj to co dla Ciebie najważniejsze. Wykorzystaj kalendarz biznesowy we własnej firmie, ale też w życiu prywatnym

Dla kogo jest kalendarz przedsiębiorcy?

Dla każdego przedsiębiorcy. Dlaczego? Ponieważ dobrze prosperujący biznes to rozwój i dobra organizacja. Kalendarz biznesowy to również doskonałe narzędzie dla osób, które nie są przedsiębiorcami w znaczeniu prawnym, ale rozwijają się w innych sferach jak np. blogger, influencer, kucharz, artysta itp. Ileż tam planowania i nieustającego rozwoju!

Trzymamy kciuki za każdy dobrze wykorzystany dzień na drodze Twojego sukcesu!