Planer A5 | Organizer A5

Planer A5 | Organizer A5

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Planer A5 – Twój organizer wielkości zeszytu szkolnego

Lubisz ustandaryzowane formaty? Właśnie pod ich kątem dobierasz akcesoria niezbędne do swojego Everday Carry, np. torebki, teczki czy plecaki? Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom i preferencjom, przygotowaliśmy dla Ciebie planer A5, czyli organizer w wygodnym i dobrze znanym formacie standardowego zeszytu szkolnego.

 

Planner A5 – praktyczny i funkcjonalny organizer

Organizer A5 to planer o wymiarach 210 mm x 148 mm. Organizer-kalendarz A5 zagwarantuje Ci zatem miejsce na zapisanie wszystkich swoich dziennych i tygodniowych planów, zadań do wykonania, terminów czy wszystkich innych rzeczy, o których absolutnie nie możesz zapomnieć. Poręczny format jednocześnie nie będzie stanowił problemu w tym, aby zawsze mieć przy sobie planer A5. Format ten jest niezwykle popularny nie bez kozery – to właśnie z zeszytów o takich wymiarach najczęściej korzystamy w szkole, a przyzwyczajenie do niego pozostaje z nami również na dorosłe życie.

 

Co znajdziesz w planerze A5?

Organizer A5 zapewni Ci dokładnie tyle miejsca na notatki, ile potrzebujesz, aby zapisać wszystkie swoje plany i zadania na dany dzień lub tydzień. Jak w każdym naszym organizerze znajdziesz tu również praktyczne rubryki, karty i kolumny, które pozwolą Ci zapisywać poszczególne plany w taki sposób, aby nie tylko o niczym nie zapomnieć, ale też zorganizować sobie czas kompleksowo i uwzględnieniem wszystkich swoich osobistych potrzeb.

 

Organizer-planer A5 od Make It Easy – jakość i styl

Oczywiście jak w przypadku wszystkich naszych produktów, tutaj także zadbaliśmy o to, żeby wszyscy użytkownicy naszych planerów A5 mogli cieszyć się ich jakością i wytrzymałością. Wysokiej jakości materiały i precyzja wykonania sprawią, że Twój organizer A5 swobodnie wytrzyma cały rok codziennego użytkowania.

Oczywiście od wyboru masz różne wzory i kolory okładek, dzięki czemu bez problemu wybierzesz planer A5, który stanie się Twoim przyjacielem na co dzień, a także odzwierciedli Twój charakter i Twoją pasję.

 

Kalendarz-organizer A5 – dla kogo okaże się idealnym wyborem?

Planner A5 to rozwiązanie przede wszystkim dla tych osób, które cenią sobie poręczne organizery, a na co dzień starają się maksymalnie ograniczać rzeczy, które ze sobą noszą. Organizer-kalendarz A5 nie zajmie dużo miejsca w Twojej torbie czy plecaku. Co więcej, wygodnie otworzysz go w każdym miejscu, nie tylko siedząc przy blacie biurka, ale też jadąc pociągiem czy autobusem.

Jeśli zatem zapisujesz przede wszystkim swoje najważniejsze dzienne plany i zadania do wykonania, jesteś w ciągłym ruchu i niewygodnym byłoby mieć przy sobie większe kalendarze, postaw na planer A5 i ciesz się jego funkcjonalnością i poręcznością.

 

Planer A5 – zorganizuj swój rok

Masz na dany rok konkretne marzenia i plany? Zapisz je, a na pewno będzie Ci dużo łatwiej je zrealizować. Planer A5 2023 oraz organizery na kolejne lata, które niebawem trafią do naszej oferty, pomogą Ci w realizowaniu swoich założeń i czerpaniu ogromnej satysfakcji z życia.