Planer nauczyciela

Planer nauczyciela

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Planer dla nauczyciela – idealny sposób na zorganizowanie pracy pedagogicznej

Planer dla nauczyciela to narzędzie, które sprawdzi się u każdego nauczyciela, nie ważne czy jest nauczycielem w przedszkolu, szkole średniej czy jest wykładowcą na studiach. Taki praktyczny gadżet to nie tylko podręczny notatnik, terminarz ale również niezawodna pomoc w organizacji czasu.

 

Planer nauczyciela – jaki powinien być?

Organizer dla nauczyciela to od dłuższego czasu często spotykany produkt na rynku, dlatego warto zadbać o taki, który będzie najlepszy dla nas samych. Planer nauczyciela przedszkola będzie się nieco różnił od planera wykładowcy na uczelni.

Ważne jest aby rozpoczynał się we wrześniu i kończył w sierpniu, dzięki temu korzystamy z kalendarza na bieżąco. Nie musimy kartkować stron, szukać informacji po całym kalendarzu. Ten element może się się wydawać nieistotny, ale jest bardzo praktyczny. Planer nauczyciela powinien też zawierać zakładki, kartki indeksujące czy tasiemki do rozdzielania stron, dzięki temu w prosty i szybki sposób odnajdziemy ważne dla nas informacje. Ostatnia istotna rzecz to gabaryty i waga. Każdy nauczyciel przenosi swoją pracę do domu, często nie ma swojego gabinetu, a jedynie szafkę, więc najważniejsze rzeczy zabiera do domu. Wśród nich jest planer nauczycielski, dlatego musi być poręczny 🙂

 

Planner Akademicki od Make It Easy – doskonały pomysł na Organizer nauczyciela!

Nasze planery akademickie będą spełniać wszystkie najważniejsze funkcje planera dla nauczyciela. Dlaczego? Plannery od Make It Easy zaczynają się we wrześniu i kończą na sierpniu kolejnego roku. Są to plannery tygodniowe, z miejscem na wpisanie zadań, spotkań priorytetów. Posiadają dodatkowe tabele do pracy, plan zajęć, kartę biblioteczną i wiele więcej. Nasze plannery akademickie doskonale sprawdzą się w roli organizera dla nauczyciela. Piękne, minimalistyczne, eleganckie okładki sprawią, że chętnie będziemy po niego sięgać, ale planowanie będzie dużo przyjemniejsze 🙂

Dzięki temu planerowi nauczyciela, będziesz mógł z łatwością zaplanować swoje zajęcia, uchwycić najważniejsze daty, włącznie z dniem nauczyciela i pamiętać o ważnych wydarzeniach w życiu szkoły. Nasz planer dla nauczyciela to także doskonały organizer, który pomoże Ci uporządkować Twoje notatki i plany lekcji. Wybierz nasz planer dla nauczyciela i zacznij z łatwością zarządzać swoim czasem!

 

Dodatkowa pomoc w pracy – kalendarz planner nauczyciela!

  • Skuteczna organizacja czasu pracy pozwoli Ci realizować zadania, zajęcia dla dzieci, spotkania z rodzicami i wychowankami, oraz inne obowiązki.
  • Uporządkowanie notatek związanych z tą dziedziną naszego życia jaką jest nauczanie. Tutaj umieszczamy wszelkie rzeczy związane z edukacją.
  • Kalendarz to także doskonałe narzędzie do zapamiętywania ważnych dat i wydarzeń w życiu szkoły. Nauczyciel może wpisać w kalendarz takie daty jak np. dzień nauczyciela, koniec semestru, spotkania z rodzicami, co pozwoli mu na ich późniejsze przypomnienie.
  • Kalendarz zawsze jest przy nauczycielu, dzięki czemu może do niego zaglądać w każdej chwili i mieć pewność, że nic mu nie umknie.
  • Planer dla nauczyciela to także narzędzie, które pozwala na planowanie na przyszłość np. egzaminów, zjazdów szkoleniowych czy ferii, co pozwoli na skuteczne planowanie pracy na cały rok szkolny.

 

Dzień Nauczyciela – Planner to doskonały pomysł na prezent!

Szukasz idealnego prezentu dla nauczyciela? Kalendarza zawsze będzie jednym z najlepszych wyborów. Jest to narzędzie, z którego korzysta większość ludzi powiązanych z edukacją młodych ludzi. Jest to prezent ponadczasowy i elegancki, oprawiony w dodatkową imienną personalizację zachwyci każdego wykładowcę i nauczyciela. Warto pomyśleć o takim prezencie, jest on nie tylko praktyczny, ale również w pewien sposób luksusowy przez personalizowane elementy lub dołożenia pióra w zestawie.

Nasze plannery to doskonały wybór! Praktyczny i elegancki planer, sprawi, że nauczyciel poczuje się doceniony i zorganizowany. Wybierz nasz kalendarz i spraw nauczycielowi niezapomniany prezent!