O nas


Z pełnym pasji zaangażowaniem MakeItEasy tworzy rzeczy nie tylko funkcjonalne, ale i piękne.
Wszystko co znajdziecie na stronie zostało zaprojektowane i zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach.
Każdy notatnik, organizer, planer, każda pojedyncza strona to starannie przygotowany plan, który umożliwi Ci zagospodarowanie swojego czasu w jak najbardziej efektywny sposób. Checklisty zmotywują Cię do codziennego odhaczania zrealizowanych już zadań i celów.
Za sprawą naszych produktów staniecie się bardziej produktywni – to nie mity, to fakty!
Zapisz swój cel na kartce – masz o 42% więcej szans na powodzenie!

Niezwykła funkcjonalność, prostota i estetyka naszych produktów, pozwoli Wam pokochać planowanie, a myśli spisane urzeczywistnić. Zapraszamy do naszego świata kolorowych kartek, pięknych okładek i akcesoriów, które nie tylko ułatwią Wam życie, ale również je umilą.
My swoje plany już realizujemy, a Ty?

Cześć, jestem Agata!

To właśnie ja projektuje i zbieram wiedzę na temat motywacji i najefektywniejszej organizacji własnego czasu. Moje motto to „nie ma rzeczy trudnych, są tylko takie, które wymagają czasu”. Dlatego nie przez przypadek tworze gadżety, które Tobie również pozwolą uwierzyć w tę myśl! Jestem wielbicielką stawiania sobie ambitnych celów i realizacji trudnych zadań, zbieram inspiracje z najpiękniejszych miejsc na świecie, jednak największą inspiracją są dla mnie ludzie! Wielką siłę czerpię z mojej drugiej pasji, jaką jest kitesurfing – to właśnie na wodzie czuję się wolna i spełniona!

Agata Perlińska

Zapraszam do świata pasji, dobrej organizacji i motywacji do działania!
Jestem pewna, że organizer MakeItEasy jest tym czego szukasz!