Planery studenckie | akademickie

Planery studenckie | akademickie

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Planer Akademicki

Planer studenta, idealny partner na rok akademicki!

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowo przydatny gadżet, jakim jest planer akademicki – idealny dla studentów w każdym wieku i trybie studiów. Nasze plannery zostały specjalnie zaprojektowane, aby pomóc studentom organizować swoje życie akademickie i osiągać sukces w nauce. Pamiętaj, że dobry plan, to gwarancja osiągnięcia celu!

Planery studenckie – dla kogo?

Planer studenta jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto pragnie efektywnie zarządzać swoim czasem i zadaniami. W Make It Easy zaplanowaliśmy nasze plannery w taki sposób, aby odpowiadały każdemu!

 • Dla studentów uczelni wyższych– pomaga śledzić harmonogram zajęć, terminy i godziny egzaminów, zadania domowe, projekty grupowe oraz inne ważne wydarzenia związane z nauką.
 • Dla studentów studiów dziennych – osoby uczęszczające na zajęcia dzienne mają zazwyczaj pełen harmonogram, który obejmuje wykłady, seminaria, laboratoria i inne aktywności. Planer studencki pomaga w organizacji codziennych obowiązków.
 • Dla studentów na studiach zaocznych – studenci uczęszczający na studia zaoczne często mają pełne życie zawodowe i prywatne, które trzeba zharmonizować z obowiązkami studenckimi. Planer studencki pozwala na efektywne planowanie czasu, tak aby znaleźć równowagę między pracą, nauką i życiem osobistym.
 • Dla osób uczęszczających na kursy i szkolenia – planer studencki może być również użytecznym gadżetem dla osób uczących się na kursach, szkoleniach i innych formach edukacji. Pomaga śledzić terminy zajęć, notować istotne informacje, tworzyć listy zadań i utrzymać porządek w materiałach i notatkach.

Planer akademicki – nie tylko praktyczne narzędzie, ale również modny dodatek!

Nasze planery akademickie przeprowadzą Cię przez cały rok wyzwań, zadań, testów i egzaminów. Kalendarz będzie towarzyszył Ci cały czas, dlatego musi być nie tylko praktyczny, ale również poręczny i piękny. W naszym sklepie dostępne są planery studenckie w formie książkowej, w niezwykłych i minimalistycznych okładkach. W tym roku postawiliśmy na większy format, dzięki czemu planowanie będzie jeszcze prostsze! Niezależnie od tego, jakie są Twoje preferencje, z pewnością znajdziesz idealny planer dla siebie.

Planer studencki personalizowany – bądź indywidualistą!

Nie zapomnij o personalizacji! W Make It Easy każdy planer studencki możesz spersonalizować, dodając motywujące hasło, swoje imię lub inicjały na okładce kalendarza. Zamawiając kalendarz z personalizacją, stajesz się projektantem unikatowej okładki, która będzie cieszyć Twoje oko każdego dnia!

Nie trać cennego czasu i zacznij planować swoją przyszłość już teraz! Wybierz planer na rok akademicki, który spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci osiągnąć sukces w studiach!

Co zawiera planer studenta?

 • Z plannerem zaplanujesz cały rok akademicki.  Znajdziesz w nim przedział czasowy od 1 września 2023 do 31 sierpnia 2024.
 • Plan miesiąca z cytatem. Miej w zasięgu wzroku cały miesiąc, wówczas łatwiej będzie zaplanować coś z wyprzedzeniem.
 • Plan tygodnia. Lista rzeczy do zrobienia, cele tygodniowe, miejsce na wpisanie i wypracowanie dobrych nawyków. Znajduje się tu również całkiem sporo miejsca na Twoje notatki.
 • Harmonogram tygodniowy na dwóch sąsiadujących stronach, dzięki temu możesz od razu zaplanować cały tydzień.
 • Inspirujący cytat na każdej tygodniowej stronie. Czasami tak niewiele potrzeby abyśmy poczuli się zmotywowani do działania!
 • Plan sesji i zaliczeń. Zapisz terminy egzaminów, które staną się celem samym w sobie. Będą one determinować cały plan nauki.
 • Harmonogramy zajęć i lista przedmiotów. W Plannerze Studenta znajdziesz miejsce na Twój harmonogram zajęć i rozpisanie przedmiotów wraz z wykładowcami.
 • Kartę nieobecności. Każdemu studentowi zdarza się… nie przyjść na zajęcia! Ważne, byś zawsze miał pod ręką rozpiskę swoich nieobecności, aby wiedzieć, kiedy limit Twoich nieobecności jest na wyczerpaniu.
 • Karta biblioteczna. Kontroluj na bieżąco listę wypożyczonych książek i nie zalegaj z terminami ich zwrotu.
 • Mapa zmian. Ustal co jest dla Ciebie ważne. Zastanów się, co robisz dobrze, a nad czym musisz popracować. Choć ta karta w Plannerze jest często traktowana jako dodatek, jest ważną częścią dla naszego osobistego rozwoju
 • Podgląd Roku 2023 i 2024 z zaznaczonymi niedzielami handlowymi i dniami ustawowo wolnymi.
 • Budżet studencki na każdy miesiąc. Kontrola budżetu jest istotnym elementem przy realizacji naszych planów. Lubimy mieć wszystko czarno na białym!
 • Fitness Plan i Harmonogram Ćwiczeń. Kto z nas nie marzy o idealnej sylwetce? Dzięki tej zakładce możesz kontrolować swoje wyniki, rozpisać cele dotyczące aktywności fizycznej i cały plan ćwiczeń. Dbaj o siebie, sport to zdrowie!
 • Karty z dniami wolnymi, wydarzeniami i kontaktami. Abyś wszystkie potrzebne informacje miał zawsze w zasięgu ręki.
 • Mapa zainteresowań i 50 celów na rok akademicki. Znajdź czas na rozwój! Wprowadź w życie dobre nawyki i monitoruj je na bieżąco. Te karty będą motywować Cię do zmian i podejmowania nowych wyzwań.
 • Karta „Wykorzystaj w dowolny sposób”. Możesz tutaj wpisać swój nowy projekt i odhaczać podpunkty do jego spełnienia

 

Drogi studencie, nasz Planner Akademicki to narzędzie, z którym rok akademicki będzie dopięty na ostatni guzik, a Ty wszystko będziesz mieć pod kontrolą! Czas na Twój rozwój jest właśnie teraz!