Planery

Kto powiedział, że Twój dzień, tydzień, miesiąc nie może być perfekcyjnie zaplanowany? W czym tkwi sekret regularnie realizowanych zadań i celów? Jak to jest poczuć się spełnionym i codziennie widzieć efekty swoich działań?

Planery Make It Easy są narzędziem, gotowym pomóc Ci zaoszczędzić czas i nareszcie zacząć spełniać marzenia! Każda strona planera została dopracowana w sposób, który pomoże Ci wyrobić dobre nawyki. Realizacja celów jeszcze nigdy nie była tak prosta! Postaw na siebie i zacznij odnosić sukcesy!

planery MakeItEasy

Planery dzienne Make It Easy

Planery Dzienne Make It Easy pozwalają rozpocząć planowanie w dowolnym momencie roku, gdyż strony planera nie są datowane. Przeznaczony jest on na 6 pełnych miesięcy i zawiera wszelkie zakładki organizacyjne pozwalające zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Znajdziesz w środku plan każdego miesiąca i tygodnia, zaplanujesz swoje finanse i urlop. Fitness Plan pozwoli Ci kontrolować aktywność fizyczną i wyniki. Zrób krok w kierunku samorealizacji!

Zobacz wszystkie plannery dzienne

Planery na biurko Make It Easy

Planery na biurko Make It Easy stworzą inspirująca i motywującą do działania przestrzeń w Twoim biurze! Rozwesel swoje miejsce pracy i uporządkuj obowiązki. Rozplanuj tydzień, notuj i miej na oku listę zadań do zrobienia. Eleganckie biurko może być sposobem na umilenie każdej godziny spędzonej w biurze!