Planery

Planery

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników

Planer niedatowany

Planer organizer Make It Easy

W Twojej głowie rodzą się nowe pomysły, ale nie wiesz jak zabrać się za ich realizację? Czujesz, że możesz więcej, ale natłok myśli i obowiązków przytłacza Cię? Twój czas możesz zaplanować perfekcyjnie! Każdy dzień przybliży Cię do realizacji celów i spełnienia marzeń! Ale jak to zrobić? Co sprawi, że codzienne działania przyniosą widoczne efekty, a Ty nareszcie poczujesz satysfakcję z własnej pracy? Planner to coś czego potrzebujesz!

Planer Make It Easy to narzędzie, które pomoże Ci zorganizować miesiąc, tydzień, dzień. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu wnętrzu planera skupisz się na rzeczach najważniejszych i sporządzisz plan działania. Codzienne wyznaczanie celów sprawi, że Twoje nastawienie na ich realizację stanie się priorytetem. Czas leży w naszych rękach i to od nas zależy, jak go wykorzystamy. Zaufaj nam, planery to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz postawić na organizację i rozwój.

etui, segregator, planner

Planery Organizery Niedatowane Make It Easy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozpocząć planowanie w dowolnym momencie roku. Strony plannera są niedatowane oraz przeznaczone są na zaplanowanie 6 pełnych miesięcy. Planner w środku posiada działy organizacyjne, które pomogą zorganizować Twoją przestrzeń, zaoszczędzić czas i przybliżyć Cię do realizacji celów!

Swój planer w formie organizera możesz wyposażyć we wkłady, które odpowiadaj Twoim preferencjom.  Wkłady od Make It Easy zawierają np. plan miesiąca, tygodnia i dnia. Plan finansowy pozwoli kontrolować budżet, a plan urlopowy zaplanować Twój wypoczynek. Mapa celów uświadomi, na czym powinieneś skupić się najbardziej. Znajdziesz również fitness plan na każdy miesiąc, który sprawi, że nareszcie odzyskasz kontrolę nad swoją aktywnością fizyczną. Nasze plannery Make It Easy to nic innego jak inwestycja w Twoją samorealizację!

Planer niedatowany

PLANERY NIEDATOWANE DZIENNE

Planery dzienne niedatowane pozwalają rozpocząć planowanie w dowolnym momencie roku, gdyż strony planera nie są datowane. Planer przeznaczony jest na 6 miesięcy i zawiera wszelkie zakładki organizacyjne pozwalające efektywnie zarządzać czasem. Znajdziesz w środku plan każdego miesiąca i tygodnia, zaplanujesz swoje finanse i urlop. Fitness Plan pozwoli Ci kontrolować aktywność fizyczną i wyniki. Zrób krok w kierunku samorealizacji!

ZOBACZ WSZYSTKIE PLANNERY DZIENNE

PLANNER NIEDATOWANY

PLANERY NIEDATOWANE TYGODNIOWE

Planery tygodniowe niedatowane pozwalają rozpocząć planowanie w dowolnym momencie roku, gdyż strony planera nie są datowane. Planner przeznaczony jest na 12 miesięcy i zawiera wszelkie zakładki organizacyjne pozwalające efektywnie zarządzać czasem. Znajdziesz w środku plan każdego miesiąca i rozkład tygodniowy, zaplanujesz swoje finanse i urlop. Fitness Plan pozwoli Ci kontrolować aktywność fizyczną i wyniki. Zrób krok w kierunku samorealizacji!

ZOBACZ WSZYSTKIE PLANNERY TYGODNIOWE

Planer Akademicki

PLANERY STUDENCKIE

Planer Studenta sprawdzi się doskonale podczas planowania Roku Akademickiego. Zorganizuj z nim naukę, rozpisz harmonogram zaliczeń, sesji i plany zajęć. Miej pod kontrolą nieobecności, terminy biblioteczne, a nawet swój budżet! Planner Akademicki to wyższy level planowania własnego czasu. W planerze znajdziesz sporo miejsca na własne przemyślenia i notatki. Skupisz się na priorytetach, a także zadbasz o swoje zdrowie. Twoja przyszłość zaczyna się teraz!

ZOBACZ WSZYSTKIE PLANERY STUDENCKIE

planuje wesele

PLANERY ŚLUBNE

Za sprawą Planera Ślubnego Make It Easy unikniesz niepotrzebnego stresu przy organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego. Wszystkie spędzające sen z powiek kwestie – budżet, formalności, lista gości, plan i atrakcje uroczystości oraz wiele innych – znajdą się pod kontrolą za pomocą palnera. Skorzystaj z przedślubnego niezbędnika, jakim jest nasz planner: gotowych list zadań dla Was oraz Waszych bliskich oraz podpowiedzi odnośnie podwykonawców czy motywów weselnych. Nie pozostaw niczego przypadkowi i spraw, by Twój wyśniony dzień wyglądał dokładnie tak, jak sobie tego życzysz!

WIĘCEJ O PLANERACH ŚLUBNYCH

planner biznesowy

PLANERY BIZNESOWE

Żaden biznes nie przetrwa miesiąca bez dobrego planu! Planner Biznesowy pozwoli Ci rozwinąć firmę i poszerzyć biznesowe horyzonty! Plan rozwoju, wizja biznesu, dobre nawyki, szczegółowy plan miesiąca, plan finansowy, projekt plany, kontakty, wydarzenia i mnóstwo miejsca na Twoje notatki — to wszystko w naszych plannerach biznesowych! Każdego dnia czeka na Ciebie cytat ludzi sukcesu, a przed każdym miesiącem poznasz nową zasadę przedsiębiorczości! Twoja firma potrzebuje Ciebie i najlepszego planu! Sukces jest na wyciągnięcie ręki!

WIĘCEJ O PLANERACH BIZNESOWYCH

Planner podróżniczy

PLANER PODRÓŻNICZY

Jeśli kochasz podróżować, odwiedzać najdalsze zakątki świata, doświadczać nowych kultur i poznawać świat z innej perspektywy niż z hotelowego basenu — to Planer Podróżny jest właśnie dla Ciebie! Przeżyj wyjątkowe chwile i odwiedź miejsce, które zapierają dech w piersiach, których nigdy w życiu nie zapomnisz.

Nasz Planner podróży nauczy Cię jak zaplanować daleką wyprawę od A do Z. Dzięki niemu zaczniecie przygotowywać się do wyprawy wcześniej niż zwykle, przygotujecie budżet, plan wycieczki, listę zadań, listę rzeczy do zabrania na wyjazd! Planner podróżniczy stanie się nieodłącznym elementem Waszej przygody! Lekki i poręczny planner pozwoli na przenoszenie go z miejsca na miejsce. Stanie się Waszym pamiętnikiem i najwspanialszą pamiątką aż z trzech podróży!

Planner Akademicki

Kto powiedział, że Twój dzień, tydzień, miesiąc nie może być perfekcyjnie zaplanowany? W czym tkwi sekret regularnie realizowanych zadań i celów? Jak to jest poczuć się spełnionym i codziennie widzieć efekty swoich działań?

Planery Make It Easy są narzędziem, gotowym pomóc Ci zaoszczędzić czas i nareszcie zacząć spełniać marzenia! Każda strona planera została dopracowana w sposób, który pomoże Ci wyrobić dobre nawyki. Realizacja celów jeszcze nigdy nie była tak prosta! Postaw na siebie i zacznij odnosić sukcesy!