Planner personalizowany dla firm

Planner personalizowany dla firm

kalendarz dzienny 2022

Produkt, który pomoże efektywnie zarządzać czasem


Personalizowane planery

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych szukających wyjątkowych, spersonalizowanych kalendarzy dla swoich klientów. Wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć projekt skrojony na miarę Waszych potrzeb.

Akcesoria do planowania

Każdy nowy projekt to niesamowite wyzwanie, które zawsze podejmujemy pełni entuzjazmu.Każdy koncept tworzony jest indywidualnie, dlatego też zawsze możemy uzupełnić go dodatkowe gadżety, takie jak naklejki, zakładki, długopisy.

Stwórz coś wyjątkowego

Zakres personalizacji

Make it easy -

Projekt graficzny
okładki + Twój
logotyp

Make it easy -

Oprawa zgodna
z Twoimi
potrzebami

Make it easy -

Spersonalizowanych
klika lub wszystkie
strony w plannerze

Make it easy -

Prezentowe
opakowanie
produktu

Make it easy -

Personalizowane
gadżety do
planowania

Potrzebujesz porady?

Na każdym etapie projektu jesteśmy z Wami w stałym kontakcie. Możecie liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie – pomożemy i doradzimy. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Waszej firmy, tak aby całość projektu była nie tylko spójna ale i piękna.

Jaki jest minimalny nakład?

Zazwyczaj minimalne nakłady dla projektów indywidualnych zaczynają się od 100 szt., ale nie jest to regułą, dlatego też zawsze warto zapytać o każdą ilość, być może wspólnie uda nam się znaleźć rozwiązanie dla mniejszego nakładu.

Ile to kosztuje?

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Na cenę końcową wpływa całe spektrum różnych czynników – rodzaj okładki, zdobień, złote narożniki, treść zawarta w plannerze, ilość stron, ilość kolorowych kartek lub zdjęć, rodzaj pakowania. Napisz, a na pewno znajdziemy złoty środek cenowy dla Twojej firmy.

Porozmawiajmy

Napisz, zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące personalizacji naszych produktów? Potrzebujesz inspiracji, dobrej rady? Napisz do nas!

Lub wypełnij formularz

    * pola obowiązkowe