Planery niedatowane

Planery niedatowane

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

PLANER NIEDATOWANY MAKE IT EASY – JAK UŻYWAĆ, BY BYŁ PRZYDATNY?

Jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz pamiętać o dobrej organizacji! Planer niedatowany Make It Easy to doskonałe narzędzie, które sprawi, że Twój dzień będzie nareszcie efektywny i produktywny! Zacznij porządkować chaos w Twojej głowie, piętrzące się obowiązki i zadania.

Zacznij planować, kiedy chcesz! Wpisz dowolną datę i nie marnuj stron kalendarza!

Zorganizuj swój czas z harmonogramem zadań! Układaj wieczorem plan na następny dzień, a dzięki temu nic Cię nie zaskoczy, a Ty będziesz czuć, że wszystko dzieje się w odpowiednim czasie.

Odpowiednia dieta jest ważnym elementem naszego życia! Zainwestuj swój czas w planowanie posiłków i ciesz się zdrowiem!

Planuj swoją aktywność fizyczną! Regularne ćwiczenia poprawiają naszą wydolność oraz samopoczucie. Nie zapomnij przeznaczyć na nie odpowiedniej ilości czasu!

Pomyśl, co jest Twoim priorytetem i na czym zależy Ci najbardziej. Skup się na swoich celach, dzięki temu inne działania będą determinować ich realizację.

Uwolnij głowę od myśli i zapisz na liście zadań wszystkie obowiązki! Odhaczaj zadania wykonane i przechodź do kolejnych!

Zapisuj wszystko, co istotne i wracaj do notatek w dowolnym momencie!

Masz tak wiele do zrobienia w miesiącu, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Rozmieść zadania i obowiązki w czasie i rozplanuj każdy tydzień! Okaże się, że nareszcie wiesz, na czym warto się skupić.

Priorytety tygodniowe są równie ważne, jak miesięczne! Pomyśl, jakie zadania na CIebie czekają i nadaj im odpowiednią pozycję w hierarchii.

Jeśli chcesz kontrolować swój budżet, niezbędny będzie Plan Finansowy!

Uzupełnij tabelę dochodów i wydatków, dowiedz się ile możesz zaoszczędzić. Poznaj swój potencjał finansowy i zapotrzebowanie na wszelkie dobra.

Twój projekt powinien zaczynać się i kończyć w konkretnym momencie. Właśnie dlatego, wyznacz ramy czasowe, w których realizowane będą zadania. Kiedy masz świadomość zbliżającego się terminu, skupiasz się podwójnie na lepszej i szybszej realizacji projektu.

Zanim zaczniesz szczegółowe planowanie, wypisz wszystkie pomysły w specjalnej rubryce. Będziesz mógł wrócić do niej zawsze po dodatkową dawkę inspiracji!

Podziel projekt na trzy różne etapy. Zastanów się, jakie zadania będą towarzyszyć każdemu etapowi i zapisz je w kolejności chronologicznej. Aby móc się odpowiednio przygotować do wszystkich działań związanych z projektem, musisz mieć plan realizacji każdej części projektu.

Kilkadziesiąc procent sukcesu to zaplanowanie swojego projektu. Koniecznie nadaj mu nazwę!

Jeśli w projekcie towarzyszą Ci jakieś osoby, koniecznie wypisz je jako uczestników projektu. Jeśli chcesz, możesz również z góry przydzielić im odpowiednie zadania.

Aby Twoja sylwetka była idealna, musisz wyrobić w sobie nawyk regularnie wykonywanych ćwiczeń. Aby zmotywować Cię do tego, stworzyliśmy Harmonogram Treningów, pozwalający monitorować efekty Twojej aktywności fizycznej!

Nadaj sens swojej aktywności fizycznej. Wiesz, co tak naprawdę motywuje Cię do bycia fit? Zastanów się i zapisz trzy powody, dla których aktywność fizyczna jest dla Ciebie ważna.

Aby Twoje ćwiczenia były efektywne, musisz je odpowiednio zaplanować. Zastanów się, jakie ćwiczenia i treningi są dla Ciebie odpowiednie i jak często możesz je wykonywać. Nie forsuj się! Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Rozpisz plan ćwiczeń na najbliższy miesiąc. Zapisuj jakie ćwiczenia wykonywałeś i ile czasu na to poświęciłeś.