Planery niedatowane

Planery niedatowane

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Planer niedatowany Make it Easy

Zdarzyło Ci się zrezygnować z zakupu rocznego planera, ponieważ rzadko musiałeś rozpisywać każdy swój dzień i pod koniec roku Twój poprzedni kalendarz był praktycznie niezapisany? Mimo wszystko potrzebujesz od czasu do czasu stworzyć sobie szczegółową rozpiskę dnia lub tygodnia? Znamy ten problem i dlatego stworzyliśmy dla Ciebie planer niedatowany.

Czym wyróżnia się planer niedatowany?

Nasze planery niedatowane to w pełni praktyczne notesy, w których znajdziesz wiele rubryk, pomagających uporządkować Ci swoje sprawy – plan zadań do wykonania w ciągu dnia albo tygodnia, harmonogram spotkań, rozpiskę ćwiczeń fizycznych, podsumowanie wydatków i wiele innych przydatnych miejsc do rozpisywania poszczególnych zadań.. Jedyną różnicą jest to, że zamiast przypisanych dat na stronach znajdują się miejsca, w których możesz wpisać je samodzielnie.

Co to zmienia? Bardzo wiele! Jeśli nie planujesz każdego kolejnego dnia, nie musisz wyrzucać swojego niezapisanego planera pod koniec roku. Planer niedatowany może posłużyć Ci nawet kilka lat – wszystko zależy od tego, jak często będziesz w nim notować i zapisywać swoje dzienne lub tygodniowe obowiązki.

Planer niedatowany dzienny od Make It Easy

Nasz planer dzienny niedatowany to aż 186 stron, na których możesz rozpisać dokładnie tyle dni. Wyłącznie od Ciebie i Twojego tempa życia zależy to, czy wypełnisz go w całości w pół roku, czy będziesz z niego korzystać przez kilka lat. Na każdej stronie możesz szczegółowo rozpisać swój dzienny plan spotkań, zadań do wykonania, wydatków czy kolejnych kroków realizacji Twojego zawodowego lub studenckiego projektu.

Planer niedatowany tygodniowy

Nie musisz zapisywać każdego swojego dnia, a plany układasz tygodniowo, jednak nie co tydzień? W takim razie właśnie dla Ciebie jest nasz planer niedatowany tygodniowy. Możesz rozpisać w nim plany tygodniowe na cały rok – oczywiście bez ograniczeń, jakie stawia przed Tobą roczny kalendarz.Organizer niedatowany tygodniowy zawiera wolne strony na Twoje notatki, podgląd trzech kolejnych lat, rubryki na plany urlopowe, finansowe, plany projektów oraz aktywności fizycznej. A także wiele innych praktycznych kart.Wszystkie te dodatki znajdziecie również w plenerze niedatowanym dziennym.

Niedatowane planery biznesowe

Przygotowaliśmy też niedatowane planery dla ludzi biznesu. Wiemy, że w prowadzeniu biznesu zadania i terminowość to podstawa, dlatego dzięki plannerowi o niczym nie zapomnisz, a niedatowane karty pomogą Ci zaplanować każdy dzień, który wymaga perfekcyjnego wykonania. Co w nich znajdziesz w naszym planerze biznesowym?

  • Biznesowe harmonogramy dnia.
  • Rubryki na plany i wizje rozwoju firmy.
  • Play finansowe.
  • Porady i zasady przedsiębiorczości.
  • Karty dobrych nawyków.
  • Karty na biznesowe kontakty.

Wybierz planery niedatowane od Make It Easy

Nie rezygnuj z zapisywania swoich planów, mimo iż nie tworzysz ich codziennie. A będzie to możliwe dzięki planerom niedatowanym, z których możesz korzystać dowolnie w ciągu tygodnia, aż do momentu zapisania wszystkich stron w plannerze.

PLANER NIEDATOWANY MAKE IT EASY – JAK UŻYWAĆ, BY BYŁ PRZYDATNY?

Jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz pamiętać o dobrej organizacji! Planer niedatowany Make It Easy to doskonałe narzędzie, które sprawi, że Twój dzień będzie nareszcie efektywny i produktywny! Zacznij porządkować chaos w Twojej głowie, piętrzące się obowiązki i zadania.

Planer niedatowany wnętrze 1

Zacznij planować, kiedy chcesz! Wpisz dowolną datę i nie marnuj stron kalendarza!

Zorganizuj swój czas z harmonogramem zadań! Układaj wieczorem plan na następny dzień, a dzięki temu nic Cię nie zaskoczy, a Ty będziesz czuć, że wszystko dzieje się w odpowiednim czasie.

Odpowiednia dieta jest ważnym elementem naszego życia! Zainwestuj swój czas w planowanie posiłków i ciesz się zdrowiem!

Planuj swoją aktywność fizyczną! Regularne ćwiczenia poprawiają naszą wydolność oraz samopoczucie. Nie zapomnij przeznaczyć na nie odpowiedniej ilości czasu!

Pomyśl, co jest Twoim priorytetem i na czym zależy Ci najbardziej. Skup się na swoich celach, dzięki temu inne działania będą determinować ich realizację.

Uwolnij głowę od myśli i zapisz na liście zadań wszystkie obowiązki! Odhaczaj zadania wykonane i przechodź do kolejnych!

Zapisuj wszystko, co istotne i wracaj do notatek w dowolnym momencie!

Planer niedatowany wnętrze 2

Masz tak wiele do zrobienia w miesiącu, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Rozmieść zadania i obowiązki w czasie i rozplanuj każdy tydzień! Okaże się, że nareszcie wiesz, na czym warto się skupić.

Priorytety tygodniowe są równie ważne, jak miesięczne! Pomyśl, jakie zadania na CIebie czekają i nadaj im odpowiednią pozycję w hierarchii.

Jeśli chcesz kontrolować swój budżet, niezbędny będzie Plan Finansowy!

Planer niedatowany wnętrze 3

Uzupełnij tabelę dochodów i wydatków, dowiedz się ile możesz zaoszczędzić. Poznaj swój potencjał finansowy i zapotrzebowanie na wszelkie dobra.

Planer niedatowany wnętrze 4

Twój projekt powinien zaczynać się i kończyć w konkretnym momencie. Właśnie dlatego, wyznacz ramy czasowe, w których realizowane będą zadania. Kiedy masz świadomość zbliżającego się terminu, skupiasz się podwójnie na lepszej i szybszej realizacji projektu.

Zanim zaczniesz szczegółowe planowanie, wypisz wszystkie pomysły w specjalnej rubryce. Będziesz mógł wrócić do niej zawsze po dodatkową dawkę inspiracji!

Podziel projekt na trzy różne etapy. Zastanów się, jakie zadania będą towarzyszyć każdemu etapowi i zapisz je w kolejności chronologicznej. Aby móc się odpowiednio przygotować do wszystkich działań związanych z projektem, musisz mieć plan realizacji każdej części projektu.

Kilkadziesiąc procent sukcesu to zaplanowanie swojego projektu. Koniecznie nadaj mu nazwę!

Jeśli w projekcie towarzyszą Ci jakieś osoby, koniecznie wypisz je jako uczestników projektu. Jeśli chcesz, możesz również z góry przydzielić im odpowiednie zadania.

Aby Twoja sylwetka była idealna, musisz wyrobić w sobie nawyk regularnie wykonywanych ćwiczeń. Aby zmotywować Cię do tego, stworzyliśmy Harmonogram Treningów, pozwalający monitorować efekty Twojej aktywności fizycznej!

Planer niedatowany wnętrze 5

Nadaj sens swojej aktywności fizycznej. Wiesz, co tak naprawdę motywuje Cię do bycia fit? Zastanów się i zapisz trzy powody, dla których aktywność fizyczna jest dla Ciebie ważna.

Aby Twoje ćwiczenia były efektywne, musisz je odpowiednio zaplanować. Zastanów się, jakie ćwiczenia i treningi są dla Ciebie odpowiednie i jak często możesz je wykonywać. Nie forsuj się! Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Rozpisz plan ćwiczeń na najbliższy miesiąc. Zapisuj jakie ćwiczenia wykonywałeś i ile czasu na to poświęciłeś.