Pióra wieczne

Pióra wieczne

Promocja na cały asortyment
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pióra wieczne

Jako że oferta Make It Easy obfituje w różnego rodzaju planery i kalendarze, nie mogło zabraknąć w niej artykułów piśmienniczych – w tym luksusowych wiecznych piór ze stalówką. Zapoznaj się z naszą ofertą piór wiecznych, poznaj zalety pisania piórem i przekonaj się, że warto wyposażyć się w pióro wieczne lub podarować je komuś w prezencie.

NEVADA – ekskluzywne pióra wieczne w ofercie Make It Easy

Jeśli uważasz, że nadszedł czas, aby wnieść do swojej codzienności odrobinę luksusu, ale też komfortu, poważnie rozważ wymianę długopisu na pióro atramentowe. W Make It Easy przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej jakości, ekskluzywne pióra wieczne NEVADA. Są to klasyczne, eleganckie pióra wykonane z metalu, których korpus pokryty jest trwałą i prezentującą się niezwykle gustownie czarną farbą, a szyku dodają im chromowane wykończenia w kolorze srebrnym. Stalówka schowana jest wewnątrz, co nie tylko prezentuje się elegancko, ale też zabezpiecza przed ewentualnym zabrudzeniem palca atramentem.

NEVADA to ekskluzywne pióro wieczne z tłoczkiem, które możesz nabijać atramentem z kałamarza. W ten sposób przywrócisz pisaniu niegdysiejszy urok, czyniąc z niego czynność o naprawdę dużym znaczeniu. Jeśli natomiast zależy Ci na wygodzie lub korzystasz z pióra w podróży, możesz swobodnie wykorzystać je jako pióro wieczne na naboje, ponieważ głowiczka tłoczka ma dokładnie ten sam kształt co końcówka naboju.

Dlaczego warto pisać piórem atramentowym? Ponieważ pióro wieczne to:

  • jak sama nazwa wskazuje – zakup na wieczność – wystarczy o nie dbać, aby móc uzupełniać je atramentem i wykorzystywać przez długie lata;
  • sposób na poprawienie wyglądu pisma;
  • wygoda pisania poprzez odciążenie nadgarstka i brak konieczności mocnego dociskania stalówki do papieru.

Wybierz eleganckie etui na pióro wieczne i długopis

Przechowujesz pióro wieczne lub długopis w teczce, plecaku, torebce? Dla swojego komfortu możesz zdecydować się na eleganckie, wykonane ze skóry PU etui na pióro. Zamykanie na magnes zapewnia bezpieczeństwo i pewność, że artykuły piśmiennicze nie wypadną i nie zaleją dokumentów. Co więcej, na etui znajduje się szczotkowana blaszka, na której możemy wykonać efektowny grawer.

Etui na pióro wieczne to nie tylko praktyczny przedmiot, ale też idealne dopełnienie, jeśli kupujesz pióro na prezent.

Pióro wieczne na prezent – ekskluzywny podarunek

Pióro wieczne na atrament jest i zawsze będzie doskonałym pomysłem na prezent. W ciągu roku istnieje wiele okazji, aby podarować komuś właśnie eleganckie pióro wieczne. Jeśli chcesz nim obdarować bliską osobę, to idealna jest ku temu tak naprawdę każda okazja w ciągu roku – urodziny, imieniny, święta, Dzień Ojca, Matki, Babci, Dziadka.

Luksusowe pióra wieczne możesz podarować też osobom, z którymi na co dzień współpracujesz – np.: szefowi z okazji kolejnej rocznicy funkcjonowania firmy, nauczycielowi z okazji zakończenia szkoły – okazji i osób, które mogą ucieszyć się z pióra wiecznego i dla których będzie to jeden z najbardziej trafionych prezentów, jest naprawdę wiele.

Eleganckie pióro wieczne z grawerem – personalizacja pióra

Na każdym piórze wykonany jest schludny i elegancko prezentujący się grawer Make It Easy, i właśnie z tym grawerem pióra dostępne są od ręki. Jednakże na zamówienie możemy wykonać dla Ciebie dowolny grawer. Pozwoli to spersonalizować Twoje pióro ze stalówką, dzięki czemu wyróżni się ono spośród wszystkich innych przyrządów do pisania. Grawer zawsze jest znakomitym pomysłem, jeśli kupujesz pióro wieczne na prezent. Personalizacja sprawi, że pióro atramentowe będzie nie tylko praktycznym prezentem, ale też cenną pamiątką.