Wedding planner czy ślub na własną rękę?

Wedding planner, czy też jego polski odpowiednik – konsultant ślubny – to zawód, który cieszy się sporą popularnością na Zachodzie. Moda ta trafiła również do naszego kraju! Coraz więcej par młodych decyduje się na nawiązanie tego rodzaju współpracy, by odciążyć siebie i swoich najbliższych przy planowaniu przyjęcia.. W jaki sposób wygląda organizacja ślubu z taką pomocą?

wedding planner czy samodzielne planowanie ślubu?

Kim jest wedding planner?

Wedding Planner to osoba sprawująca pieczę nad organizacją wybranych zadań podczas ślubu i wesela. Pośredniczy między parą młodą a podwykonawcami, a także czuwa nad przebiegiem uroczystości. Konsultant ma często udokumentowane doświadczenie zawodowe oraz certyfikaty potwierdzające kompetencje. Nie musi jednak ich posiadać, by wykonywać swój zawód! 

Jak można się domyślić, zatrudnienie wedding plannera wiąże się oczywiście z dodatkowymi kosztami 🙂 W zależności od zakresu usług, wynagrodzenie konsultanta może sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych, co może stać się ważną pozycją w naszym budżecie weselnym.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

Samodzielna organizacja wesela

Organizacja ślubu na własną rękę może wydawać się przytłaczająca, szczególnie jeśli nie mieliśmy wcześniej do czynienia z planowaniem imprez tego typu. Jednak nie ma się czego obawiać! To Wy znacie swoje potrzeby oraz marzenia najlepiej, a nic nie uświadomi Wam tego bardziej niż szczera rozmowa oraz przelanie myśli na papier 🙂 Spisanie zadań ślubnych oraz dobre rozplanowanie poszczególnych kroków to klucz do sukcesu. Nie bójcie się także prosić najbliższych o pomoc – z pewnością będą szczęśliwi, mogąc pomóc w tak ważnym dla Was dniu.

planer slubny

Planer ślubny – bez niego ani rusz!

W żadnym razie nie musicie jednak działać po omacku 🙂 Do zorganizowania wesela według Waszej wizji niezbędny jest dobry planner, który stanie się podręcznym przewodnikiem, spisem inspiracji oraz wszystkich ślubnych zadań. Przy pomocy organizera takiego jak nasz planer ślubny Make It Easy możecie być pewni, że o niczym nie zapomnicie. Cenne informacje, kontakty, plany i działania będą odwzorowane na papierze, by umożliwić Wam jak najsprawniejsze planowanie uroczystości, a w przyszłości stać się bezcenną pamiątką 🙂

Gotowi do działania?

Organizacja ślubu to spore przedsięwzięcie, jednakże – a może właśnie dlatego – zachęcamy do podjęcia tego wyjątkowego wyzwania! W końcu satysfakcja z faktu, że Wasz wielki dzień to w stu procentach efekt wysiłków Waszych i Waszych najbliższych, to największa nagroda 🙂 Życzymy powodzenia oraz sukcesów w planowaniu tego najważniejszego dnia w życiu!

 

Wybierz swój idealny Planner Ślubny!

18092