Uwiecznij pierwszy rok życia swojej pociechy na kartach albumu ze zdjęciami

Pierwsze miesiące życia dziecka to czas, który przepełniają najróżniejsze emocje, ale który z perspektywy mijających lat kończy się zdecydowanie zbyt szybko. Nie pozwól, by najpiękniejsze chwile z tego okresu – pierwszy uśmiech Twojej pociechy, wspomnienia z chrzcin, roczku czy innych jedynych w swoim rodzaju uroczystości i imprez – uleciały i nie zostały w żaden sposób uwiecznione. Dzięki albumom na zdjęcia dla dzieci od Make It Easy na zawsze zapamiętasz najpiękniejsze chwile z opieki na swoim maluchem, a sięgając do nich w wolnej chwili po upływie lat, przypomnisz sobie miłość i szczęście, jakie towarzyszyły Ci w tym wyjątkowym czasie.

roczek

Album na zdjęcia dla dzieci – zachowaj swoje wspomnienia i wracaj do nich, kiedy tylko chcesz

Narodziny dziecka to najszczęśliwsza chwila w życiu każdego człowieka. Wraz z maluchem rodzą się miłość i szczęście, które towarzyszą rodzicom do końca ich życia. Album na zdjęcia dla dzieci pozwala Ci fizycznie zamknąć najwspanialsze wspomnienia na przepięknie oprawionych i ozdobionych stronach. Wrócisz do nich, kiedy tylko zechcesz sobie je przypomnieć lub podzielić się nimi z kimś bliskim. Gwarantujemy, że powrót do pierwszych miesięcy życia Twojego dziecka przyniesie Ci niezmierzoną ilość wzruszenia, radości, miłości i śmiechu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

 

Albumy na zdjęcia od Make It Easy

Album na zdjęcia Make It Easy nie tylko pozwoli Ci zebrać w jednym miejscu najszczęśliwsze wspomnienia z pierwszych lat życia Twojej pociechy. Dzięki wyjątkowemu układowi stron i specjalnie przygotowanym podpisom, ułożysz ze zdjęć historię życia swojej pociechy i całej swojej rodziny. Jeszcze zanim maluch przyjdzie na świat, możesz zaplanować, jakie zdjęcie znajdzie się na stronach albumu – wszystko dzięki gotowym podpisom, które ułożyliśmy w taki sposób, abyście mogli świadomie zrobić:

  • zdjęcie z narodzin dziecka, pierwszą fotografię po przyjściu na świat;
  • pierwsze wspólne zdjęcie ze swoim dzieckiem;
  • zdjęcia w czasie pierwszych urodzin pociechy;
  • pierwsze zdjęcia z dziadkami;
  • zdjęcia pierwszych kroków malucha;
  • fotografie z pierwszego wakacyjnego wyjazdu pociechy.

W albumach na zdjęcia dla dzieci od Make It Easy możesz łatwo przedstawić rozwój malucha, zestawiając ze sobą kolejne zdjęcia, które przedstawiają to, jak Twoje dziecko rośnie i zmienia się w coraz większego człowieka. Cudowną i niezwykle wzruszającą pamiątką z okresu niemowlęcego będą odciski jego malutkich dłoni i stópek, na które w albumie także znajdziesz specjalne miejsce.

Nie musisz polegać wyłącznie na gotowych rozwiązaniach, ponieważ w albumach na zdjęcia dla dzieci od Make It Easy znajdziesz miejsce na swoje podpisy, które opiszą wyjątkowe fotografie z pierwszych miesięcy życia Twojego ukochanego dziecka.

Album na zdjęcia dla dziecka – najwspanialszy prezent

Rodzice małego dzidziusia potrzebują wielu rzeczy, które pomogą im zaopiekować się maluchem i zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo. Dlatego pomysłów na prezent z okazji roczku, chrzcin, baby shower lub innych uroczystości jest co niemiara. Jeśli jednak chcesz podarować młodym rodzicom coś absolutnie wyjątkowego, co w przyszłości pozwoli im przypomnieć sobie chwile, kiedy ich życie było zdominowane przez miłość, szczęście i szczery śmiech, wybierz album na zdjęcia dla dzieci – dzięki temu wyjątkowemu prezentowi będą mogli w każdej chwili wrócić do najwspanialszych wspomnień swojego życia.

Pamiętaj o tym, że taki album okaże się nie tylko znakomitym prezentem dla rodziców. Kiedy maluch podrośnie, będzie mógł zobaczyć siebie z czasów, których nie może pamiętać.

17974