Planery 2024

Planery 2024

planery 2024
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Planery Make It Easy pozwolą Ci zaplanować każdy dzień nadchodzącego 2024 roku, tak by efektywnie realizować wszystkie swoje projekty. Zacznij od planów miesięcznych i tygodniowych, a następnie wyznacz cele oraz priorytety na każdy dzień z osobna. Zadbaj o swój budżet, aktywność fizyczną, czy realizację podróżniczych marzeń. Twoje samopoczucie jest tak samo ważne jak rozwój, dlatego kalendarz organizer 2024 został wyposażony również w kartę z podsumowaniem roku ubiegłego – aby wyznaczanie nowych celów na starcie było jeszcze łatwiejsze! Już teraz daj sobie szansę na dobre wejście w nowy rok, a planer 2024 na pewno Ci to ułatwi.

DO KIEDY TRWA PRZEDSPRZEDAŻ PLANNERÓW 2024?

Przedsprzedaż trwa do 1 października! Między 17-23 września możecie nabyć nasz planner 2024 w niesamowitej cenie -20%, natomiast między 24 września, a 1 października kupisz plannery z 10% rabatem! Tego u nas jeszcze nie było! Tak wysokie rabaty na kalendarz planer 2024 w naszym sklepie pojawiają się pierwszy raz, a to wszystko z myślą o Was! Cały nakład edycji 2024 jest wersją limitowaną, dodruków nie planujemy więc jeśli znalazłeś swoją wymarzoną okładkę – nie zwlekaj! 🙂

CZYM ZASKOCZY WAS EDYCJA 2024? JAKI JEST PLANER 2024?

Przede wszystkim różnorodnością i estetyką! Zadbaliśmy by każdy z Was znalazł coś dla siebie, dlatego Edycja Plannerów 2024 zawiera oprawę klasyczną, minimalistyczną , romantyczną, pstrokatą i intensywną w kolory <3 Postaraliśmy się, aby każdy z Was mógł wybrać planner 2024 odpowiedni dla swoich potrzeb, a okładka cieszyła oko nawet najbardziej wybrednych. Każdy kalendarz organizer 2024 będzie prawdziwym zaskoczeniem! Nie pozwolimy Wam się nudzić oglądając nasze propozycje!

Przygotowaliśmy dla Was kalendarze na 2024 – dzienne i tygodniowe. Dla kogo? Dla osób, które rozwój osobisty stawiają wysoko w swojej hierarchii wartości i chcą realizować swoje cele i marzenia. Wybierzecie oprawę, która spełni Wasze potrzeby — oprawę spiralną (kołonotatnik) lub oprawę książkową. Gwarantujemy, że na pewno znajdziesz u nas odpowiedni organizer kalendarz 2024, ponieważ każda edycja naszych kalendarz powstaje z myślą o naszych klientach i ich potrzebach!

JAKOŚĆ WYKONANIA

W tym roku zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość wykonania! Z poprzednich lat wiemy, że okładki materiałowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i w tym roku ich u nas nie zabraknie, aby Twój planer 2024 mógł cieszyć Twoje oko przez cały rok. Pomyśleliśmy również o mężczyznach, dla których pstrokate i pastelowe okładki nie są tym czego szukają. Dla płci męskiej znajdziecie u nas Planner 2024 w czarnej oprawie z ekoskórki, bez złotych, mieniących się narożników i z czarną spiralą. Edycja 2024 niesie za sobą jeszcze jedną męską okładkę, w połączeniach szarości i czerni wygląda doskonale – minimalistycznie i elegancko. Z naszych poprzednich edycji wiemy, jak ważna jest dla Was jakoś papieru, dlatego planer 2024 od Make It Easy posiada jeden z najwyższych jakościowo papierów premium o gramaturze 90g. Dzięki zastosowaniu wysoko jakościowego papieru mamy gwarancję nie przebijania przez strony podczas pisania! Dodatkowo nowa technologia tworzenia sprawi, że Twój organizer 2024 przetrwa niejedną burzę i intensywną pracę 🙂

WNĘTRZE PLANNERA 2024

Kalendarze, organizery 2024 zachęcą doskonale przemyślanym wnętrzem. Zakładki organizacyjne dostosujesz wedle własnych potrzeb, zaplanujesz każdą sferę swojego życia. W nowej edycji znajdziesz rozbudowany plan miesiąca, plan tygodnia, mapę celów, plany urlopowe, treningowe, a także stronę dobrych nawyków – co ułatwi Ci dobrą rutynę każdego dnia. W nowej edycji każdy planner 2024 posiada podsumowanie, które pomoże Ci zweryfikować zrealizowane plany oraz samopoczucie.

Spełniamy potrzeby wyjątkowych ludzi.
Spełniamy Twoje potrzeby!
Pilnujemy, by Twój rozwój był najważniejszy.
Jesteśmy pewni, że nasze Planer 2024 od Make It Easy jest tym, czego szukasz <3