Weselne trendy 2022 – co będzie modne w nadchodzącym sezonie?

Przygotowujesz się do wesela, które odbędzie się w 2022 roku? Zapewne jeden z najważniejszych dni swojego życia planujesz już od jakiegoś czasu. Jesteś ciekawa, co będzie modne? Chcesz, aby wszystko zostało zorganizowane w najdrobniejszych szczegółach? To zrozumiałe! Jednak w natłoku codziennych spraw nietrudno o pomyłki czy przeoczenia. Jak do nich nie dopuścić? Robiąc notatki w personalizowanym planerze. To zdecydowanie najgorętszy trend 2022 roku!

Weselne trendy

Planowanie wesela – to jest ważne

Wesele to taka impreza, która kojarzy się z pięknem i starannym doborem dodatków. Dlatego już na samym początku warto zastanowić się nad tym, gdzie będziesz notować wszystkie najważniejsze spotkania, ustalenia, zadania do wykonania. Niektórzy decydują się na planer ślubny w papierowej wersji tuż po zaręczynach. To opcja dla osób, które cenią sobie dobrą organizację i chcą być na bieżąco ze ślubnymi trendami. Najlepiej, kiedy do planera jest dołączony elegancki długopis. Zapiszesz nim wszystkie istotne informacje i będziesz mieć pewność, że o niczym nie zapomnisz. Aby faktycznie tak było, warto rozważyć planer z kreatywnymi naklejkami. Tzw. wzrokowcy łatwiej przyswoją wówczas zapiski i będą mieli pełną kontrolę nad przygotowaniami oraz przebiegiem samego wydarzenia. Zwłaszcza, gdy planer jest podzielony na:

  • część informacyjną z danymi kontaktowymi do podwykonawców (kucharza, fotografa, właściciela sali, krawcowej), a także dokładnie rozpisanym planem przygotowań ślubnych z podziałem na 24 miesiące oraz osoby, które będą w nie zaangażowane,
  • część organizacyjną z opisanym klimatem wesela, planowanymi atrakcjami, rozpisanym budżetem, listą gości i sposobem usadzenia ich przy stołach.

W 2022 roku gorącym trendem jest takie planowanie wesela, aby mieć wszystko pod kontrolą i zapewnić sobie oraz swoim bliskim wspaniałe warunki podczas uroczystości.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

Zbieranie i segregowanie wspomnień

Planowanie wesela prowadzi do tego, aby uroczystość była jednym z najpiękniejszych dni w Twoim życiu. Kiedy już uda Ci się to osiągnąć, na pewno będziesz chciała, aby wspomnienia pozostały żywe przez wiele lat. Dlatego z wyprzedzeniem wybierasz polecanego fotografa i kamerzystę, a potem wywołujesz dostarczone zdjęcia i umieszczasz je w ramkach oraz albumach na zdjęcia wklejane. To tradycyjny sposób uwieczniania kadrów, który jest preferowany przez wielu współczesnych nowożeńców. Takie zdjęcia są najwygodniejsze podczas przeglądania i umożliwiają wspólne wspominanie oraz wracanie do dnia ślubu, który celebrowaliście wspólnie. Dodatkowo zawsze można poszczególne odbitki zamówić w większym formacie (na płótnie) lub wywołać na papierze i oprawić w elegancką ramkę. Nadadzą się do zawieszenia w sypialni małżeńskiej, salonie lub jako prezent dla rodziców pary. To popularna polska tradycja, którą warto nadal kontynuować!

W 2022 roku w dobrym guście jest nie tylko kupowanie dla siebie, ale też kupowanie albumów oraz planerów dla bliskich osób. To wspaniały upominek na przyjęcie zaręczynowe, wieczór panieński lub bez okazji.

17611