Planery niedatowane – coś dla zabieganych… czasami

Nie każdy musi potrzebować planera na co dzień. Przecież wiele osób ma ściśle ułożony porządek każdego dnia lub zwyczajnie nie bierze na siebie nadmiaru obowiązków, gdyż ceni sobie zbalansowane życie. Zabiegani nierzadko mogą takich sytuacji pozazdrościć. Jednak każdemu zdarza się mieć wyjątkowo zabiegany dzień albo mocno pracowity tydzień. Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy planery niedatowane, które pomogą Ci zorganizować sobie trudne dni i tygodnie, zdarzające się od czasu do czasu.

33 scaled 1
Czym wyróżniają się planery niedatowane?

To banalnie proste! Karty przeznaczone na każdy dzień, który trzeba zaplanować, nie są datowane, dlatego zapełnisz je dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Jeżeli Twoje życie jest na co dzień zorganizowane, Twój plan obowiązków powtarza się i nie musisz co chwilę jeździć w inne miejsca, datowany planer po prostu by się… zmarnował, a Ty uświadczyłbyś lub uświadczyłabyś się w przekonaniu, że planer nie jest rozwiązaniem dla Ciebie. Niedatowany planer możesz mieć ze sobą tak długo, aż go zapiszesz od deski do deski. I masz pewność, że z końcem roku nie wyrzucisz na makulaturę niezapisanego organizera.

 

Niedatowane planery dzienne – na zdarzające się wariackie dni

W ofercie Make It Easy znajdziesz planer dzienny niedatowany, dzięki któremu perfekcyjnie zorganizujesz każdy, nawet najbardziej napięty dzień. Znajdziesz w nim liczbę stron, które wystarczą na rozpisanie aż 180 zakręconych dni, czyli dokładnie połowy roku. W miejscach dat, znajdziesz wykropkowane linijki, w których samodzielnie oznaczysz wybrany dzień. Ponadto na każdej stronie znajdziesz rubryki, zaprojektowane specjalnie z myślą o konkretnych aktywnościach.

 • Lista zadań – odznaczysz na niej każdy zrealizowany punkt dnia.
 • Harmonogram dnia – zaplanuj wszystkie obowiązki i zadania co do godziny.
 • Karta posiłków – rozpisz śniadanie, lunch i pozostałe posiłki. Bez nich nie osiągniesz odpowiedniego skupienia i nie zrealizujesz wszystkich zadań.
 • Lista priorytetów – zapisz najważniejsze zadania , które musisz wykonać danego dnia.
 • Karta aktywności fizycznej – przecież w zdrowym ciele zdrowy duch 😉
 • Rubryka na notatki – zapisuj najważniejsze informacje, jakie zdobędziesz danego dnia, np. numery telefonów, terminy spotkań itp.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

Szykuje się pracowity tydzień – sięgnij po niedatowany planer tygodniowy

Nadchodzi decydujący tydzień w realizacji projektu? Wyjeżdżasz w delegację? A może coś z drugiego bieguna – planujesz wakacje i chcesz wycisnąć z nich jak najwięcej? Wybierz planer tygodniowy niedatowany – znajdziesz w nim rozpisane na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach plany na 52 tygodnie, czyli dokładnie tyle, ile liczy cały rok! Co jeszcze znajduje się na stronach niedatowanego planera tygodniowego?

 • Harmonogram tygodniowy – zapisz najważniejsze zadania, jakie musisz wykonać w poszczególne dni tygodnia.
 • Rubryka Projekt Plan – pomocna w realizacji ambitnych projektów.
 • Plan urlopowy – dla tych, dla których nadzwyczaj aktywny tydzień, to tydzień przyjemny 😉
 • Plan Finansowy – kontroluj swoje przychody i wydatki.
 • Fitness plan – kiedy nie chcesz, by tydzień pełen zadań wybił Cię z rytmu ćwiczeń.

Plan każdego tygodnia zawiera też inspirujący cytat, który zmotywuje Cię do skutecznego działania.

17838