Planer studencki, czyli jak zaliczyć studia z najwyższymi ocenami?

Zdarza Ci się zapomnieć o terminie kolokwium lub egzaminu? W ciągu dnia brakuje Ci czasu na naukę lub wykonywanie zaliczeniowych projektów? Zajęcia nakładają Ci się z grafikiem w pracy? Zorganizuj się dzięki plenerowi dla studentów, w którym zaplanujesz wszystkie swoje obowiązki i wyznaczysz zadania do realizacji.

planer studenta

Planer dla studentów – by móc uczyć się i studiować

Jeśli jesteś na studiach, to zapewne dobrze zdajesz sobie sprawę z tego, że uczenie się i studiowanie to dwie zupełnie inne rzeczy i warto mieć czas na jedno i drugie. A jeśli jednocześnie dorabiasz, by utrzymać się w akademickim mieście, to już z pewnością Twój dzienny grafik jest mocno napięty. Planer studencki posiada miejsce na uwzględnienie wszystkich zadań i obowiązków, jakim musisz sprostać w murach uczelni, a także wszystkich przyjemności, jakie towarzyszą studenckiemu życiu.

Planer studencki – by mieć czas na naukę

Po to przecież jesteś na studiach, by zdobywać wiedzę, zatem podstawowa funkcja planera studenckiego to oczywiście plan zajęć, dzięki którym nie opuścisz ani jednego wykładu czy ćwiczeń… no chyba że jednak opuścisz – wtedy wystarczy zapisać to w karcie nieobecności, która poinformuje Cię, czy zbliżasz się już do limitu absencji na zajęciach u któregoś z profesorów.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

By wszystko zaliczyć

Planer studencki posiada plan sesji i zaliczeń, które określone są w nim jako cele. To właśnie pod te cele przygotujesz cały plan swojej nauki, powtórek materiału i przygotowań. Organizer dla studentów przewiduje również miejsce na rozpisanie wszystkich projektów zaliczeniowych, tak indywidualnych, jak i grupowych. Ach tak… nici z dyplomu, jeśli nie oddasz książek do biblioteki. Dlatego w plenerze studenckim znajdziesz kartę biblioteczną, w której zapiszesz każdą pozycję wypożyczoną z biblioteki.

planer studencki Make it Easy

Planer dla studentów – by móc postudiować 🙂

Nauka to nie wszystko, trzeba bowiem znaleźć czas na studiowanie. Więc, kiedy Ci się już zdarzy studencka impreza – otrzęsiny, juwenalia, clubbing lub po prostu domówka w akademiku, w studenckim organizerze znajdziesz miejsce na podsumowanie budżetu. Resztę miesiąca warto przeżyć na czymś lepszym niż mrożona pizza lub parówki. To jednak nie wszystko – organizer zawiera również:

  • plan zajęć fizycznych – bo po imprezie warto wrócić do formy;
  • kartę dobrych nawyków – bo nawet na studiach warto żyć zdrowiej, taniej lub po prostu robić dla siebie coś dobrego.

Planer studencki – by móc pracować

Wielu studentów musi lub chce zarobić kilka groszy, dlatego w organizerze znajdziesz całomiesięczny plan, dzięki któremu idealnie zgrasz swoje zajęcia na uczelni z grafikiem w pracy. Ułóż wszystko tak, by pozwoliło Ci funkcjonować bez wiecznego zabiegania lub przysypiania na wykładach.

17974