Trendy ślubne – jak się modnie zorganizować?

Jak zaplanować modne wesele? Rok 2020 zaczął się w najlepsze, co oznacza, że już niedługo wkroczymy w kolejny sezon ślubny! Jeśli jesteście ciekawi najnowszych trendów, sprawdźcie nasze wskazówki i zainspiruje się najświeższymi propozycjami 🙂

Trendy ślubne

Ekologiczne wesele

Choć kwestia ekologii dopiero od niedawna pojawia się w kontekście weselnym, moda na nią z pewnością nie przeminie! Planowanie ślubu w duchu zero waste to świetny sposób na zadbanie o naszą planetę, jak również na podkreślenie charakteru uroczystości w stylu boho lub rustykalnym. Poniżej kilka wskazówek, jak zatroszczyć się o środowisko:

  • Zachowaj zdrowy rozsądek przy organizacji ślubu. Przemyśl, bez czego nie możesz się obyć, a co możesz pominąć, by nie przesadzić z nadmiernymi, niepotrzebnymi zakupami.
  • Vintage także jest w modzie! Być może kreacja ślubna Twojej mamy świetnie sprawdzi się i na Twoim weselu? Kupno używanej sukni to również propozycja warta rozważenia!
  • Zwróć uwagę na dekoracje weselne oraz zaproszenia – wybierz materiały, które nadają się do późniejszego recyklingu.

Show must go on!

W obecnych czasach oczekiwania gości wobec weselnych atrakcji mogą być zupełnie inne niż zakłada tradycja! Jednym ze sposobów na urozmaicenie przyjęcia jest organizacja różnego rodzaju warsztatów bądź pokazów, szczególnie jeśli są one zbieżne z Waszymi pasjami oraz tematem przewodnim uroczystości.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

Live cooking, profesjonalne taneczne show, pokaz ogni, mobilny escape room czy ukazanie Waszej historii za pomocą malowania piaskiem – to tylko niektóre z propozycji, które sprawią, że goście zapamiętają Wasz wielki dzień na długi czas 🙂

Trendy ślubne 2020

Chwila na relaks

Jednym z najnowszych, przychodzących do nas z Zachodu trendów jest strefa relaksu, w której goście mogą naładować baterie w trakcie hucznego świętowania do białego rana 🙂 W ofertach firm zajmujących się wynajmem takiej przestrzeni znajduje się wiele różnych elementów, z których skorzystacie podczas przyjęcia, takich jak leżaki, pufy, koce czy poduszki. Często istnieje też możliwość wypożyczenia namiotu, który zabezpieczy strefę przed złą pogodą.

Wybierz, co najlepsze!

Jak widać, w obecnym sezonie istnieje mnóstwo możliwości, by wpisać się w nadchodzące trendy! Aby zrobić dobry research, spisać wszystkie inspiracje i wybrać najlepsze z nich, wykorzystaj nasz planer ślubny. Z jego pomocą nie zapomnicie o żadnym ze swoich weselnych pomysłów, a dzięki dokładnemu zaplanowaniu poszczególnych kroków Wasze ślubne marzenia staną się rzeczywistością!

17838