Planer niedatowany – kiedy jest lepszy niż kalendarz z datami?

Ile razy zdarzyło Ci się wyrzucić swój planer pod koniec roku, bo zapisanych w nim były zaledwie kilka stron na początku stycznia? Zapewne odstręczyło Cię to od używania planera – a szkoda, bowiem korzyści płynące z organizowania swojego życia na papierze są naprawdę daleko idące. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz wyrzucać prawie pustego organizera po roku – planery niedatowane. Poznaj zalety tego rozwiązania i przekonaj się do planerów bez dat.

Planer niedatowany – kiedy jest lepszy niż kalendarz z datami?

1 stycznia to tylko początek nowego roku – Ty nie musisz zmieniać niczego akurat wtedy

Owszem, rok kalendarzowy pomaga nam zorganizować swoje życie – zakładać roczne cele i plany czy robić podsumowania tego, co nam się udało lub co się nie udało – ale Ty nie musisz się temu podporządkowywać. Jeśli przełomowym momentem w życiu był dla Ciebie dowolny inny miesiąc w roku niż styczeń i musisz wtedy zacząć korzystać z planera, nie sugeruj się tym, że nie opłaca Ci się kupować kalendarza za kilkadziesiąt złotych w połowie lub pod koniec roku. Sięgnij po planer niedatowany. Czyli taki, w którym strony nie mają przypisanych dat – możesz zacząć zapełniać go w dowolnym momencie roku lub przerwać zapisywanie swoich planów bez żadnych konsekwencji, po czym wrócić do tego samego planera nawet po kilku latach.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

Planer niedatowany jest dla Ciebie, gdy

  • nie musisz planować z osobna każdego dnia – jeśli każdy kolejny Twój dzień wygląda podobnie i tylko okazjonalnie musisz zapisać wszystkie swoje plany i spotkania, wybór datowanego planera nie będzie konieczny, a wręcz nie będzie opłacalny;
  • zdarza Ci się zostawiać w planerze puste dni, tygodnie, a nawet miesiąceplaner dzienny niedatowany w żaden sposób nie straci wtedy na swojej funkcjonalności, możesz wrócić do niego nawet po wielu miesiącach, nie zostawiając ani jednej pustej kartki;
  • coś zmienia się w Twoim życiu nagle np. w czerwcu – dostajesz nową świetną pracę, jednak wymaga ona od Ciebie planowania każdego dnia, kup planer niedatowany i wypełniaj go od początku, a nie od połowy;
  • zapisujesz plany na swój wyjątkowy, oryginalny.

Kiedy wybrać planer z datami?

Planer niedatowany może nie być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, kiedy potrzebujesz mocnej motywacji do realizowania swoich planów. Niektórym osobom może być znacznie łatwiej podjąć się realizacji założeń, jeśli każdego dnia będą przewracać kolejną kartkę w swoim planerze i w ten sposób się do niego zbliżać. Klasyczny organizer z przypisanymi do stron datami będzie dla Ciebie odpowiednim wyjściem, jeśli planujesz odległą przyszłość – może być Ci trudno wpisać je we właściwym miejscu, jeżeli nie wiesz, ile stron po drodze zapiszesz.

Wybierz niedatowane planery od Make It Easy

Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, dlatego przygotowaliśmy różne warianty planerów bez dat. Jeśli zdarza Ci się miewać zwariowane dni, które musisz zaplanować od początku do końca, wybierz wariant dzienny, jeśli natomiast Twój tryb życia nie jest aż tak intensywny, dobrym wyjściem może okazać się planer tygodniowy niedatowany.

Co więcej, już niebawem w naszym sklepie dostępne będą zupełnie nowe, odświeżone pod względem designu planery niedatowane, które na pewno przypadną Ci do gustu i pomogą CI perfekcyjnie zaplanować te dni lub tygodnie, które mogą Ci być dla Ciebie nieco trudniejsze od pozostałych.

17900