Zorganizuj ślub marzeń

Organizacja ślubu to wielkie przedsięwzięcie, szczególnie jeśli zajmujecie się tym na własną rękę. Ilość czasu wydaje się zawsze niewystarczająca, nawet jeśli to więcej niż rok. Nie wiecie jeszcze od czego zacząć, jaka będzie lista gości, w jakim stylu będzie Wasz ślub? Mamy coś, co sprawi że opowiadanie na wszelkie pytania, przygotowywanie potrzebnych list i dopełnianie formalności stanie się łatwe i przyjemne – przedstawiamy Planner ślubny Make it Easy.

pexels emma bauso 22538701

Lista gości i plan budżetu

Właściwie plan budżetu jest uzależniony od liczby osób, która będzie z Wami świętować ten wyjątkowy dzień. Dlatego stwórzcie wstępną listę gości jak najszybciej. Planery ślubne Make it easy zawierają specjalne karty na listę wstępną i ostateczną – w końcu pomiędzy jedną a drugą może zajść jeszcze sporo zmian. To normalne!
Wzory co powinny zawierać zaproszenia, korespondencja elektroniczna, winietki, dodatki papeteryjne i przykładowe treści zaproszeń dla gości – w tym wszystkim również pomoże Ci planer weselny. Nie musisz też pamiętać o terminach, przy pomocy planera dopilnujesz ich z łatwością.
Budżet ślubny jest dość skomplikowany. Zawiera się w nim wiele różnych usług i zakupów, o których należy pamiętać. Na szczęście w organizerze Make it easy znajdzie się miejsce również na to. Rozpiszesz wszystko w mgnieniu oka i nic Ci nie umknie. Znajdziesz też karty na kontakty i szczegóły od usługodawców, którzy będą towarzyszyć Wam w tym dniu (np. Zespół muzyczny na wesele, Osoby odpowiedzialne za oprawę muzyczną mszy lub ceremonii, Wodzirej itd.)

Formalności i przyjemności

Przecież organizacja ślubu to nie tylko formalności, ale i przyjemności! O te pierwsze nie ma się co martwić. Najważniejsze to dopilnować terminów, pojechać w kilka miejsc i uiścić opłaty. Dzięki rubryce w planerze ślubnym, na pewno o niczym nie zapomnicie. Natomiast część przyjemna to wybieranie sukni ślubnej, degustacja tortu i wina, wybieranie dekoracji sali, czy w końcu wybieranie menu weselnego! W końcu chcecie, żeby goście bawili się wyśmienicie również przy stołach! Jeżeli jeszcze nie wiecie jaki styl najbardziej Wam się podoba, organizer ślubny wskaże miejsca skąd można czerpać inspiracje. Skusicie się na ślub glamour a może boho?
Niezależnie od tego jaki styl wybierzecie, jedno jest pewne. Para Młoda w tym dniu musi wyglądać cudownie. Czeka na Was miejsce na dopracowanie garderoby Panny Młodej i Pana Młodego. W planerze znajdziecie przykładowe kroje sukien, miejsce na wpięcie materiałów, listę proponowanych dodatków, pomoc w wyborze fryzury i makijażu. Niech wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.
Piękny dzień wymaga uwiecznienia. Na pewno będzie z Wami fotograf i filmowiec, którzy swoimi oczami uwiecznią te magiczne chwile na zawsze. Ale oglądanie zdjęć na ekranie to inny klimat, niż tych na papierze. Wyglądają bardziej vintage, można ułożyć je tematycznie, podpisać i ozdobić po swojemu. Wypróbujcie albumy na zdjęcia wklejane Make it easy. To pamiątka jak z dawnych lat!

A po ślubie…

Przedłużcie swoje świętowanie tego wyjątkowego i jedynego dnia w życiu wybierając się w piękną podróż poślubną. W planerze czeka miejsce na plan podróży i budżet podróży. Możecie puścić wodze fantazji. W końcu to jedyna taka podróż w życiu!
Wasze pamiątkowe zdjęcia możecie wydrukować i zawrzeć w specjalnie przygotowanych albumach na zdjęcia wklejane Make it Easy. Życzymy samych pomyślności w dniu ślubu i przez resztę życia!

18092