Nowy rok tuż-tuż – wybieramy planer na rok 2021

Nadejście nowego roku to idealna okazja do tego, by marzenia przeobrazić w plany i dokładnie rozpisać każdy etap ich realizacji. Niezależnie od tego co planujesz, pamiętaj o zasadzie, że cel zapisany to cel zrealizowany. Zobacz, jakie datowane planery na 2021 rok przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy chcą mieć pod kontrolą każdy dzień nadchodzącego roku.

 

 

Planer dzienny 2021 – dla wyjątkowo zapracowanych

Masz na głowie różne obowiązki, a nie próżnujesz również w czasie wolnym. Chcesz efektywnie spożytkować każdą godzinę w ciągu dnia, ale… brakuje Ci głowy, żeby zapamiętać wszystkie plany? Specjalnie z myślą o Tobie powstał planer 2023 dzienny, czyli organizer, w którym każdy dzień roku rozpisany jest na osobnej stronie. Dzięki temu zapiszesz z dokładnością co do godziny wszystkie swoje obowiązki, spotkania czy aktywności, poprzez które rozwijasz się lub relaksujesz.

Planer dzienny pomoże Ci zorganizować każdy dzień w taki sposób, aby znaleźć czas nie tylko na obowiązki zawodowe czy naukę, ale też na aktywność fizyczną, przyjemności, zabawę. Zapisz wszystkie swoje plany i nie dopuść do tego, że zmarnujesz choćby jedną chwilę. Pomogą Ci w tym także inspirujące cytaty na każdy dzień, które dostarczą dodatkowej motywacji do pracy.

Planer tygodniowy 2021 – dla osób o mniej sprecyzowanych planach

Każdy Twój dzień jest ułożony i toczy się według pewnego harmonogramu? To znaczy, że właśnie z myślą o Tobie powstał planer 2021 tygodniowy – nie musisz notować w nim wszystkich czynności, jakie podejmujesz każdego dnia. Jednakże na pewno masz jakieś plany o bliższej lub dalszej perspektywie – wakacje, remont? A może uczęszczasz na cotygodniowy kurs językowy lub zajęcia z tańca? Zapisz to i miej pewność, że nie pokrzyżują Ci się ze sobą żadne plany.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

Planer tygodniowy posiada harmonogram wszystkich tygodni w roku, spośród których każdy rozpisany jest na dwóch stronach. Dzięki temu organizery te są lekkie i mniej obszerne niż planery dzienne – możesz zawsze mieć je ze sobą lub w torebce.

Karty i rubryki na szczególne plany

Każdy planer 2021 od Make It Easy posiada specjalne rubryki i karty, w których zanotujesz swoje:

  • plany finansowe,
  • cele do zrealizowania,
  • plany treningowe lub czas na aktywność fizyczną,
  • cenny i pomocne kontakty,
  • szczególnie ważne do zapamiętania daty, np. urodziny najbliższej osoby.

Stawiamy na jakość i styl

Twój roczny organizer musi posłużyć Ci przez cały rok, dlatego też dbamy o to, by było to możliwe. Planery 2021 od Make It Easy to starannie wykonane organizery książkowe lub planery w oprawie spiralnej. Te ostatnie to znakomity wybór szczególnie dla osób, które są w ciągłym biegu i często notują swoje plany “na kolanie”.

Jako że zdajemy sobie sprawę z tego, że planer to rzecz bardzo osobista, oferujemy nasze oraganizery w różnych wersjach kolorystycznych. Okładki z pastelowymi wzorami lub ilustracjami, oprawione dodatkowo narożnikami w kolorze złotym, chętnie wybierane są przez kobiety, natomiast po wersje bardziej stonowane najczęściej sięgają panowie.

13780