Nowy rok tuż-tuż – wybieramy planer na rok 2021

Nadejście nowego roku to idealna okazja do tego, by marzenia przeobrazić w plany i dokładnie rozpisać każdy etap ich realizacji. Niezależnie od tego co planujesz, pamiętaj o zasadzie, że cel zapisany to cel zrealizowany. Zobacz, jakie datowane planery na 2021 rok przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy chcą mieć pod kontrolą każdy dzień nadchodzącego roku.

IMG 8912 Easy Resize.com

 

 

Planer dzienny 2021 – dla wyjątkowo zapracowanych

Masz na głowie różne obowiązki, a nie próżnujesz również w czasie wolnym. Chcesz efektywnie spożytkować każdą godzinę w ciągu dnia, ale… brakuje Ci głowy, żeby zapamiętać wszystkie plany? Specjalnie z myślą o Tobie powstał planer 2024 dzienny, czyli organizer, w którym każdy dzień roku rozpisany jest na osobnej stronie. Dzięki temu zapiszesz z dokładnością co do godziny wszystkie swoje obowiązki, spotkania czy aktywności, poprzez które rozwijasz się lub relaksujesz.

Planer dzienny pomoże Ci zorganizować każdy dzień w taki sposób, aby znaleźć czas nie tylko na obowiązki zawodowe czy naukę, ale też na aktywność fizyczną, przyjemności, zabawę. Zapisz wszystkie swoje plany i nie dopuść do tego, że zmarnujesz choćby jedną chwilę. Pomogą Ci w tym także inspirujące cytaty na każdy dzień, które dostarczą dodatkowej motywacji do pracy.

Planer tygodniowy 2021 – dla osób o mniej sprecyzowanych planach

Każdy Twój dzień jest ułożony i toczy się według pewnego harmonogramu? To znaczy, że właśnie z myślą o Tobie powstał planer 2021 tygodniowy – nie musisz notować w nim wszystkich czynności, jakie podejmujesz każdego dnia. Jednakże na pewno masz jakieś plany o bliższej lub dalszej perspektywie – wakacje, remont? A może uczęszczasz na cotygodniowy kurs językowy lub zajęcia z tańca? Zapisz to i miej pewność, że nie pokrzyżują Ci się ze sobą żadne plany.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

Planer tygodniowy posiada harmonogram wszystkich tygodni w roku, spośród których każdy rozpisany jest na dwóch stronach. Dzięki temu organizery te są lekkie i mniej obszerne niż planery dzienne – możesz zawsze mieć je ze sobą lub w torebce.

Karty i rubryki na szczególne plany

Każdy planer 2021 od Make It Easy posiada specjalne rubryki i karty, w których zanotujesz swoje:

  • plany finansowe,
  • cele do zrealizowania,
  • plany treningowe lub czas na aktywność fizyczną,
  • cenny i pomocne kontakty,
  • szczególnie ważne do zapamiętania daty, np. urodziny najbliższej osoby.

Stawiamy na jakość i styl

Twój roczny organizer musi posłużyć Ci przez cały rok, dlatego też dbamy o to, by było to możliwe. Planery 2021 od Make It Easy to starannie wykonane organizery książkowe lub planery w oprawie spiralnej. Te ostatnie to znakomity wybór szczególnie dla osób, które są w ciągłym biegu i często notują swoje plany “na kolanie”.

Jako że zdajemy sobie sprawę z tego, że planer to rzecz bardzo osobista, oferujemy nasze oraganizery w różnych wersjach kolorystycznych. Okładki z pastelowymi wzorami lub ilustracjami, oprawione dodatkowo narożnikami w kolorze złotym, chętnie wybierane są przez kobiety, natomiast po wersje bardziej stonowane najczęściej sięgają panowie.

17974