Magia zbierania wspomnień – album do wklejania zdjęć

W ostatnim czasie nieco zapomnieliśmy o tym, jak przyjemne i cenne dla naszych emocji może być zbieranie fotografii w albumach. Wszystko przez fakt, że dzięki fotografii cyfrowej robimy nieco zbyt dużo zdjęć, których nie wywołujemy, ale zostawiamy je w pamięci komputera lub aparatu. Warto jednak poświęcić trochę czasu na wybór zdjęć, które przypominają najpiękniejsze chwile i umieszczenie ich w albumie, do którego można sięgnąć w każdej chwili, by sięgnąć po wspomnienia.

album na zdjęcia wklejane
Stwórz pamiątkę na lata

Co prawda zdjęcia w formie cyfrowej są trwałe, a w zasadzie niezniszczalne pod warunkiem, że mamy je na co najmniej dwóch nośnikach, to jednak nie oszukujmy się, w zasadzie do nich nie sięgamy i leżą zapomniane gdzieś w odmętach twardego dysku lub karty pamięci. Dlatego wywołanie zdjęć i wklejenie ich do albumu to gwarancja tego, że na pewno będziesz co jakiś czas wracać do wspomnień.

No właśnie – wklejanie. Wspomnienia to pewien rodzaj magii, dlatego stworzyć nich dodatkową emocjonalną otoczkę, którą w tym przypadku będzie album do wklejania zdjęć, dokładnie taki, jakie w dziecięcych latach oglądaliśmy wspólnie z dziadkami. Teraz możesz stworzyć dokładnie taką samą pamiątkę, jaką pokazywała Ci Twoja babcia – album ze zdjęciami, który będzie wyglądał pięknie i przywoływał najwspanialsze wspomnienia z wakacji lub innych wyjątkowych wydarzeń z Twojego życia.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

Jak wygląda album na zdjęcia wklejane?

Tym, co wywołuje największe wrażenie w albumach do wklejania zdjęć, są czarne, sztywne kartki, na które nakleisz swoje zdjęcia w dowolnym układzie. Co więcej, możesz również podpisywać je białym pisakiem, podpisując bliskie osoby, miejsca, daty oraz to, co działo się tego wyjątkowego dnia. To jednak nie wszystko, ten rodzaj albumu jest wyjątkowy również z kilku innych powodów.

  • Biała bibułka ochronna – kartki przekładane są cienką, białą bibułką, która jest bardzo delikatna, dzięki czemu chroni zdjęcia przed uszkodzeniami.
  • Twarda oprawa – możesz wybrać spośród kilku wariantów kolorystycznych twardej, satynowej opraw, która nie tylko gwarantuje wytrzymałość, ale również pięknie prezentuje się na półce, na której znajdą się rodzinne pamiątki, np. album ślubny na zdjęcia, albumy ze zdjęciami z wakacji czy rodzinnych uroczystości.
  • Duży format – wymiary kart, przekraczające nieco format A4, umożliwiają wklejenie do albumu mnóstwa zdjęć. Na 30 kartach, a więc 60 stronach, możesz zmieścić nawet 200 zdjęć, czyli 200 wyjątkowych wspomnień.

 

Dlaczego warto wywoływać zdjęcia?

Pisaliśmy już o tym, że do zdjęć w formie cyfrowej wracamy bardzo rzadko. Wspomnienia zamknięte w formie fizycznej dostarczają nam znacznie więcej emocji. Nawet samo wybieranie zdjęć do wywołania może okazać się bardzo przyjemne – wyobraź sobie wieczór spędzony na przeglądaniu folderów ze zdjęciami i przypominaniu sobie wspomnień z bliską osobą. Dostarczy to na pewno mnóstwo radości, a także pozwoli nieco zrelaksować się i odpocząć od pracy i życia w zawrotnym tempie.

17900