Planer dzienny czy planer tygodniowy? Planuj skuteczniej dzięki organizerowi, który wpisze się Twoje potrzeby

Zdecydowałeś sią zapisywać swoje plany, wierząc, że pomoże Ci to skuteczniej je realizować? To pierwszy krok do osiągnięcia wielu zakładanych celów! Musisz jednak wiedzieć, że skuteczność planowania zależy od tego, czy Twój organizer będzie dostosowany do trybu i tempa Twojego życia. Właśnie dlatego w Make It Easy przygotowaliśmy dla Ciebie planery dzienne i planery tygodniowe. Przekonaj się, który z nich został stworzony z myślą o Twoich potrzebach.

Tablica

Dlaczego wybór planera jest taki ważny?

Każdy z nas prowadzi inny tryb życia. Mamy różną ilość obowiązków, na co dzień wykonujemy inne zadania – współpracujemy lub realizujemy je samodzielnie, odbywamy spotkania , przemieszczamy się po mieście. Część z nas w pełni poświęca się obowiązkom zawodowym, inni dbają również o swoje zdrowie i kondycję. Właśnie dlatego rozkład dnia każdego z nas jest inny – mniej lub bardziej intensywny.

Odpowiednio dobrany planer na pewno pozwoli Ci organizować swój czas znacznie łatwiej, wygodniej i przede wszystkim efektywniej.

Planer dzienny – jak wygląda i dla kogo okaże się odpowiedni?

Zacznijmy od krótkiej charakterystyki tego rodzaju organizerów. Planer dzienny to rodzaj notatnika, w którym plan każdego dnia jest rozpisany na osobnej stronie. Taki układ pozwala Ci rozpisać swoje plany z dokładnością co do godziny.

Jeśli zatem prowadzisz naprawdę intensywne życie, masz wiele obowiązków i dodatkowych zajęć, nie chcesz zmarnować ani jednej godziny z każdej doby, to odpowiedni okaże się dla Ciebie właśnie planer dzienny.

Kiedy zdecydować się na planer tygodniowy?

W odróżnieniu od organizera dziennego planer tygodniowy zawiera plany na cały tydzień, rozpisane na dwóch sąsiadujących stronach. Siłą rzeczy jest tam mniej miejsca na zapisywanie swoich celów i zadań do zrobienia. Nie jest to jednak żadna wada – wręcz przeciwnie. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Jeśli Twój dzień nie jest wypełniony po brzegi planami, ale zapisujesz wyłącznie te najważniejsze punkty, których nie możesz przeoczyć, okaże się to dla Ciebie znacznie korzystniejsze rozwiązanie. Duża ilość miejsca w planerze dziennym, którą zapiszesz tylko z rzadka, na pewno nie ułatwiałaby Ci nawigacji po organizerze.

Planery dzienne i tygodniowe – funkcjonalne rozwiązania od Make It Easy

Niezależnie od tego, czy jesteś zabiegany każdego dnia, czy może w ciągu tygodnia masz zaledwie kilka ważnych rzeczy do zrealizowania, w Make It Easy znajdziesz planer dla siebie. Zarówno dzienne, jak i tygodniowe organizery pozwolą Ci zadbać o to, żeby jak najefektywniej wykorzystać każdy aspekt swojego życia.

Dzięki specjalnym rubrykom w naszych planerach nie tylko zorganizujesz swoje obowiązki, ale też znajdziesz czas dla siebie – ułożysz dzienny plan posiłków, wygospodarujesz czas na aktywność fizyczną lub relaks, a także lepiej zorganizujesz swoje wydatki.

Głęboko wierzymy, że teraz jesteś jeszcze bardziej przekonany do swojej decyzji o rozpoczęciu planowania czasu w organizerze. Wybór właściwego planera, na pewno pomoże Ci robić to sprawniej i skuteczniej.

17974