Ślub tematyczny. Hit czy kit?

pexels jonathan borba 3292697 1

Wesele tematyczne – czyli jak wyrazić siebie?

Żyjemy w czasach wielu możliwości, różnorodnym i ciekawym, że również podczas tak ważnej uroczystości, jaką jest wesele, chcielibyśmy cały czas dotykać tego, co nowe i nieznane. W Polsce śluby tematyczne to wciąż niewielki odsetek, ale zdarzają się coraz częściej. Wesele w takiej formie na pewno na długo zapadnie w pamięci Waszych gości. Jest to świetny pomysł na pokazanie naszych pasji, zamiłowań oraz rzeczy, które są dla nas ważne. A jeśli są to sytuacje, miejsca czy rzeczy, które połączyły Parę Młodą, albo też są szczególnie związane z historią ich miłości to najlepsze rozwiązanie, aby pokazać to naszym bliskim.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty

Jak zrobić to dobrze i o niczym nie zapomnieć.

Wesela tematyczne wiążą się z dużo większym nakładem pracy i kreatywnym podejście do zadania. Najważniejsze jest wybranie motywu, który powinien przewijać się we wszystkich aspektach wesela. Już na początku musimy skierować gości na to, czego powinni się spodziewać. Zaproszenia mają zasugerować, co wydarzy się dalej, mają być też wskazówką dla gości, jeśli oczekujemy od nich jakiegoś szczególnego dodatku do weselnego stroju. Dalej motyw przewodni powinien przewijać się w strojach młodych, wystroju sali, muzyce czy jedzeniu, jeśli planujemy atrakcje dla gości, tam również warto zamieścić składowe naszego motywu przewodniego. Wszystkie te elementy możesz zaplanować z naszym plannerem ślubym Make It Easy, a także uzyskać podpowiedzi jak zrobić to dobrze 🙂

To Wasz dzień i powinien wyglądać właśnie tak, jak sobie go wymarzyliście, ale wesele to także goście. O ile młodsze pokolenie będzie zaciekawione i podekscytowane, o tyle naszym dziadkom i wujkom, mogą towarzyszyć mieszane uczucia, ponieważ są przyzwyczajeni do tradycyjnego przyjęcia. Dla nich takie wesele może okazać się niezrozumiałe i kiczowate.

Zaplanuj to tak, żeby na koniec dnia uśmiechnąć się do swoich pomysłów!

Wydaje mi się, że wesela tematyczne to fantastyczny pomysł. Nie widzę w tym kiczu, a ogrom pracy i zaangażowania. Jeśli Państwo Młodzi, chcą poprzez swoje przyjęcie pokazać swoim gościom część siebie i swojej własnej historii, podzielić się pasjami czy rzeczami, które lubią i są dla nich ważne, to czuję się zaszczycona, że właśnie mi przyszło odkrywać ich na nowo.

Nowe zawsze wymaga więcej pracy, ale efekty są tego warte! 🙂

Doceniam “nowe” i wiem, jak wiele “nowe” kosztuje pracy i wysiłku, więc Kochani pamiętajcie, że w tym dniu to wy jesteście najważniejsi, to jest wasz dzień i spędźcie go w takich okolicznościach, jakie sobie wymarzyliście. Jeśli wasi gości są na weselu dla Was, będą się doskonale bawić bez względu na to, jaki wystrój sali zastaną na miejscu. Motyw przewodni to dodatek, wesele jest czasem, w którym przede wszystkim powinniśmy celebrować Miłość.

18092