Naklejki do plannerów

Naklejki do plannerów

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Naklejki do planerów

Planuj jeszcze dokładniej i nie pozwól, by umknęło Ci cokolwiek z Twoich dziennych lub tygodniowych planów. Wykorzystaj naklejki do planera Make It Easy i ciesz się perfekcyjnie rozpisanymi planami, w których wszystko to, co najważniejsze, natychmiast rzuci Ci się w oczy. Zobacz, jakie naklejki do organizera znajdziesz w ofercie Make It Easy i przekonaj się, w jaki sposób pomogą Ci jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność swojego planowania.

Naklejki kolorowe indeksujące – podstawa przy planowaniu

Naklejki indeksujące to najbardziej pomocne karteczki samoprzylepne do Twojego organizera, w jakie tylko możesz się wyposażyć. Nic bardziej nie ułatwia odnajdywania stron, na których zapisujesz to, co jest dla Ciebie najważniejsze i czego absolutnie nie możesz pominąć w czasie realizacji swoich celów. Co więcej, pomocne są nie tylko w planowaniu, ale też w nauce – wystarczy opisać pokrótce na naklejce zawartość danej strony zeszytu z notatkami lub podręcznika i przykleić ją na wybranej stronie. Zapomnij o wertowaniu książek – z naklejkami indeksującymi od Make It Easy znajdziesz to, czego szukasz w mgnieniu oka.

Co masz w planach? Sprawdź na naklejce!

Planujesz spotkanie? Wizytę u lekarza? A może po prostu wyznaczasz sobie czas wolny? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy naklejek, dzięki którym bardzo wyraźnie wyróżnisz rodzaj planu, który masz zapisany na konkretny dzień. Naklejki, oznaczające spotkanie, pracę listę rzeczy do zrobienia czy czas spędzany w pracy, mają swoje określone kolory i wzory, dzięki czemu po otwarciu organizera na wybranym dniu z łatwością sprawdzisz, co masz na ten termin zaplanowane.

Kolorowe naklejki nie tylko do planera

W Make It Easy znajdziesz też zestawy kolorowych naklejek, które możesz wykorzystać nie tylko w swoim planerze, ale też np. w pamiętniku czy w albumie na zdjęcia. Na pewno znajdziesz wśród nich takie, które motywują Cię do działania, przypomną coś miłego lub będą stanowić dla Ciebie cenną wskazówką.