Produkt polski

Zestaw Podróżniczy – New Adventure

95.00 zł
Ostatnie sztuki!!

dodaj opinię

26 w magazynie

Ilość

Dodatkowe informacje

Wysyłka w 24h

+

ZASIĘG DOSTAWY:

Nasze produktu wysyłane są na terenie całej Polski i Europy 🙂

Wybierz najdogodniejszą formę wysyłki!

KOSZTY DOSTAWY:

NA TERENIE POLSKI:

 • PACZKOMAT INPOST – 12,00 zł *
 • KURIER INPOST – 13,99 zł *
 • INPOST (za pobraniem) – 18,50 zł *

* Cena dotyczy wysyłki o zawartości maksymalnie 10 produktów.

POZA TERENEM POLSKI:

 • POCZTA POLSKA GLOBAL EXPRES (wysyłka do wszystkich krajów europejskich – łącznie z Turcją) –  koszt 55,00 zł *

* Cena dotyczy wysyłki o zawartości maksymalnie 3 PLANNERÓW

CZAS DOSTAWY:

Staramy się, by Wasze zamówienia były realizowane najszybciej jak to możliwe. Dlatego paczki wysyłane na terenie Polski zostaną wysłane w ciągu 1-2 dni roboczych! Zamówienia wysyłane zagranicę dostarczone zostaną w ciągu 14 dni roboczych 🙂

Zwroty

+

Jeśli uznasz, że nasz produkt to jednak nie to, czego szukasz, możesz zwrócić go w ciągu 14 dni roboczych. Pamiętaj tylko, że nie może być uszkodzony! Więcej informacji i procedurę zwrotu znajdziesz na podstronie Zwroty i Reklamacje 🙂

Zawartość

+

Planner podróżny — zaplanujecie z nim aż 3 wspaniałe wyprawy!

1. Mapa miejsc, w których byłem. Pokoloruj miejsca na mapie, które odwiedziłeś. Dopisz destynacje, które chcesz zobaczyć!
2. Poznaj siebie podróżniku. Zastanów się nad tym, dlaczego kochasz podróżować, jakie cechy opisują Ciebie jako podróżnika? Stwórz listę marzeń związaną z podróżowaniem.
3. Odliczaj do dnia wyjazdu. Nie ma nic bardziej ekscytującego i motywującego do działania niż wielkie odliczanie do dnia rozpoczęcia podróży!
4. Harmonogram zadań na 6 miesięcy przed wyprawą. Dzięki liście zadań rozłożonej w czasie doskonale zaplanujecie każdy etap podróży. Załatwianie spraw na ostatnią chwilę może być bardzo stresujące. Dzięki harmonogramowi będziecie pewni, że wszystko co ważne zostało załatwione.
5. Lista rzeczy do zabrania. Lista podzielona na kategorie (kosmetyki, elektronika, apteczka itp.) sprawi, że w Twojej walizce znajdzie się wszystko, czego potrzebujesz! Zapomnij o zapominaniu ????
6. Budżet. Zaplanuj swoje finanse przed podróżą. Zastanów się, jaki masz budżet na zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki. Taki plan pomoże Ci z głową wydawać pieniądze i nie przejmować się, kiedy pozwolisz sobie na coś extra ????
7. Plan podróży.

 • Komunikacja: loty, transfery, miejsce na dodatkowe uwagi. Zaplanuj dokładnie kwestie transportu. Zapisz, z jakiego lotniska i o której godzinie wylatujesz i jakie masz międzylądowania. Bądź spokojny! Naprawdę nie musisz co chwilę spoglądać na bilet! Zapisz jaki bagaż ze sobą zabierasz i jakie są limity wagowe.
 • Poznaj swoją destynacje – dowiedz się najważniejszych rzeczy przed wylotem. Czy na pewno wiesz, jakie szczepienia są obowiązkowe? Gdzie znajduje się najbliższy szpital? I jaka waluta obowiązuje w kraju, do które zmierzasz? Ten dział pozwoli Ci zdobyć najważniejsze informacje o Twojej destynacji ????
 • Cel podróży. Zastanów się, po co wyruszasz w podróż. Jaki jest jej prawdziwy sens? Nastaw się odpowiednio do tego wydarzenia.
 • Dokładny plan zwiedzania. Poszperaj w internecie, w przewodnikach i sprawdź jakie miejsca warto odwiedzić podczas podróży. Zrób listę rzeczy, które warto zrobić na miejscu. Ustal miejsce zwiedzania, zaplanuj budżet i transport.
 • Zakwaterowanie. Możesz zacząć od spontanicznego szukania miejsca zakwaterowania. Możesz też poszukać noclegu wcześniej i być spokojny o bezpieczną noc ????
 • Plan dnia. Każdy dzień jest inny. Właśnie dlatego planner podróży zawiera aż 12 stron przeznaczonych na zaplanowanie każdego pojedynczego dnia. Wpisz datę samodzielnie, miejsce, w którym aktualnie przebywasz. Zapisz swoje spostrzeżenie i inspiruj się cytatem, który znajdziesz na każdej stronie planu dnia!
 • Na końcu Plannera znajdziecie tekturową kieszonkę, do której schowacie bilety, dokumenty czy rezerwacje.
 • Gumka trzymająca okładkę Plannera zabezpieczy przed przemieszczaniem się dokumentów wewnątrz plannera.

8. Po podróży. Ciebie też dopada melancholia po podróży? Chciałbyś, by można było cofnąć czas i wrócić do tych cudownych chwil? Najpiękniejsze co możemy zrobić po podróży, to spisać nasze spostrzeżenia. Sięgnąć w głąb i zastanowić się czego nas ta podróż nauczyła, kto nas zaintrygował, co nam najbardziej smakowało.
9. Miejsce na zdjęcie z podróży. Zwieńczeniem całości będzie pamiątkowe zdjęcie! Miejsce na wklejenie fotografii znajdziecie na końcu każdej podróży.
10. W podróży się nie nudzi — na końcu plannera znajdziecie łamigłówki na każdą podróż. Zadbaliśmy o to, by umilić Wam czas podczas czekania na samolot lub transfer

Opis zestawu

+

Witaj przygodo!

Zestaw podróżniczy to idealne narzędzie dla osób żądnych przygód, organizujących podróże na własną rękę i odkrywających nieznane odległe krainy. Znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz aby nauczyć się planować dalekie wyprawy i zmobilizować do skorzystania z urlopu w 100%!      

Zestaw podróżniczy: 95,00 ( 10% rabatu )
– Planner podróżniczy. Podróżuj, śnij, odkrywaj
– Naklejki 2 arkusze – losowy wybór
– Metalowy długopis z grawerem – losowy wybór
zestaw podróżniczy

Dodaj opinię

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw Podróżniczy – New Adventure”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *