Planery


Kto powiedział, że Twój dzień, tydzień, miesiąc nie może być perfekcyjnie zaplanowany? W czym tkwi sekret regularnie realizowanych zadań i celów? Jak to jest poczuć się spełnionym i codziennie widzieć efekty swoich działań?

Planery Make It Easy są narzędziem, gotowym pomóc Ci zaoszczędzić czas i nareszcie zacząć spełniać marzenia! Każda strona planera została dopracowana w sposób, który pomoże Ci wyrobić dobre nawyki. Realizacja celów jeszcze nigdy nie była tak prosta! Postaw na siebie i zacznij odnosić sukcesy!

planery MakeItEasy

PLANERY NIEDATOWANE DZIENNE

Planery dzienne niedatowane Make It Easy pozwalają rozpocząć planowanie w dowolnym momencie roku, gdyż strony planera nie są datowane. Przeznaczony jest on na 6 pełnych miesięcy i zawiera wszelkie zakładki organizacyjne pozwalające zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Znajdziesz w środku plan każdego miesiąca i tygodnia, zaplanujesz swoje finanse i urlop. Fitness Plan pozwoli Ci kontrolować aktywność fizyczną i wyniki. Zrób krok w kierunku samorealizacji!

Zobacz wszystkie plannery niedatowane

PLANERY BIZNESOWE

Żaden biznes nie przetrwa miesiąca bez dobrego planu! Kalendarz Biznesowy pozwoli Ci rozwinąć firmę i poszerzyć biznesowe horyzonty! Plan rozwoju, wizja biznesu, dobre nawyki, szczegółowy plan miesiąca, plan finansowy, projekt plany, kontakty, wydarzenia i mnóstwo miejsca na Twoje notatki — to wszystko w kalendarzu biznesowym! Każdego dnia czeka na Ciebie cytat ludzi sukcesu, a przed każdym miesiącem poznasz nową zasadę przedsiębiorczości! Twoja firma potrzebuje Ciebie i najlepszego planu! Sukces jest na wyciągnięcie ręki!

Więcej o planerach biznesowych

PLANERY STUDENCKIE

Planer Studenta sprawdzi się doskonale podczas planowania Roku Akademickiego. Zorganizuj z nim naukę, rozpisz harmonogram zaliczeń, sesji i plany zajęć. Miej pod kontrolą nieobecności, terminy biblioteczne, a nawet swój budżet! Planner Akademicki to wyższy level planowania własnego czasu. Znajdziesz w nim sporo miejsca na własne przemyślenia, notatki. Skupisz się na priorytetach, a także zadbasz o swoje zdrowie. Twoja przyszłość zaczyna się teraz!

Zobacz wszystkie Planery Studenckie

PLANERY ŚLUBNE

Za sprawą Planera Ślubnego Make It Easy unikniesz niepotrzebnego stresu przy organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego. Wszystkie spędzające sen z powiek kwestie – budżet, formalności, lista gości, plan i atrakcje uroczystości oraz wiele innych – znajdą się pod kontrolą w pięknym, funkcjonalnym organizerze. Skorzystaj z przedślubnego niezbędnika: gotowych list zadań dla Was oraz Waszych bliskich oraz podpowiedzi odnośnie podwykonawców czy motywów weselnych. Nie pozostaw niczego przypadkowi i spraw, by Twój wyśniony dzień wyglądał dokładnie tak, jak sobie tego życzysz!

Więcej o planerach ślubnych

PLANER PODRÓŻNICZY

Jeśli kochasz podróżować, odwiedzać najdalsze zakątki świata, doświadczać nowych kultur i poznawać świat z innej perspektywy niż z hotelowego basenu — to Planer Podróżny jest właśnie dla Ciebie! Przeżyj wyjątkowe chwile i odwiedź miejsce, które zapierają dech w piersiach, których nigdy w życiu nie zapomnisz.

Nasz Planer podróży nauczy Cię jak zaplanować daleką wyprawę od A do Z. Dzięki niemu zaczniecie przygotowywać się do wyprawy wcześniej niż zwykle, przygotujecie budżet, plan wycieczki, listę zadań, listę rzeczy do zabrania na wyjazd! Planner podróżniczy stanie się nieodłącznym elementem Waszej przygody! Lekki i poręczny pozwoli na przenoszenie go z miejsca na miejsce 🙂 Stanie się Waszym pamiętnikiem i najwspanialszą pamiątką aż z trzech podróży!