Planery ślubne

Planery ślubne

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

planner ślubny

PLANERY ŚLUBNE

Twój ślub może być zorganizowany perfekcyjnie! Planuj w jednym miejscu i korzystaj z praktycznych porad. Nasz Planer Ślubny Make It Easy jest nie tylko piękny, ale i funkcjonalny! Znajdziesz w nim miejsce na Twoje notatki, zaplanowanie spotkań, rozdzielisz obowiązki między świadków i innych zaangażowanych, a także uzupełnisz karty z najważniejszymi kontaktami. Dzięki harmonogramowi przygotowań ślubnych będziesz spokojna, że o niczym nie zapomnisz, a wszelkie formalności będziesz mieć pod kontrolą.

Wnętrze planera zawiera moc informacji na temat motywów ślubnych, gotowe listy pytań do podwykonawców ślubnych z miejscem na odpowiedzi, listy zadań dla Ciebie i bliskich, wstępną i ostateczną listę gości, a także miejsce na organizację Twojego budżetu weselnego.

Wiemy, że niezbędnik ślubny zabierasz wszędzie ze sobą, dlatego zabezpieczyliśmy rogi Plannera złotymi, metalowymi narożnikami by był wytrzymały i służył Ci perfekcyjnie! Błyszczące, złote wykończenia nadają niezwykłej elegancji, a kolorowe, rustykalne wnętrze nadaje delikatnego, romantycznego klimatu!

Nasz Planer Ślubny Make It Easy jest gotowy, by uczynić przygotowania ślubne przyjemnymi i stać się najpiękniejszą pamiątką z tego okresu <3

Co znajdziesz w planerze ślubnym?

DESIGN

Rustykalny design i wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że Planer Ślubny jest niezwykle elegancki i kobiecy. Jesteś wyjątkowa, dlatego powinnaś sobie sprawić coś równie pięknego.

HARMONOGRAM

Odpowiednio wcześniej rozpocznijcie planowanie i realizację zadań. W Planerze Ślubnym znajdziecie harmonogram przygotowań i terminów na 24 miesiące przed Ślubem. Obszerna checklista pozwoli Wam odhaczać już zrealizowane zadania.

INSPIRACJE

Przed dokonaniem wyborów związanych z organizacją Ślubu i Wesela, zastanówcie się nad motywem przewodnim Waszego Ślubu. W Planerze znajdziecie moc pomysłów i inspiracji.

FORMALNOŚCI

Nie musicie stresować się wszelkimi dokumentami i terminami ich składania! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę potrzebnych dokumentów oraz wiele informacji na temat formalności ślubnych. W jednym miejscu możesz zapisać najważniejsze spotkania, kontakty i wydarzenia. Przejrzyj plan roku, kontroluj wszelkie terminy i podziel obowiązki między najbliższych.

BUDŻET WESELNY

Dobry plan finansowy jest często kluczem spokojnego planowania i realizowania założonych celów. W dziale Budżet Ślubny znajdziecie tabele, w których zaznaczycie przewidywane i realne koszta. Z łatwością podliczycie wydatki i unikniecie niepotrzebnego stresu.

LISTA GOŚCI

W jednym miejscu możecie stworzyć wstępną listę gości oraz listę ostateczną. W tabelach znajdziecie miejsce na wpisanie adresu, kontaktu, uwag oraz możliwość odhaczenia wręczonego zaproszenia i potwierdzenia przybycia. Podsumowania pozwolą Wam z łatwością przenosić informacje do innych działów i liczyć koszty.

UPOMINKI ŚLUBNE

Miłym gestem jest, podarowanie swoim gościom weselnym drobnego upominku w ramach podziękowań. W naszym Planerze Ślubnym z łatwością wypiszecie koszty, formę upominków i ich adresatów.

MENU WESELNE

W naszym Planerze Ślubnym rozplanujecie szczegółowo menu weselne. Dzięki specjalnym tabelom rozpiszecie ustalenia z cateringiem, oznaczycie gości ze specjalną dietą, a nawet zaplanujecie słodki bufet i stół wiejski. Plan finansowy pozwoli podliczyć Wam wszelkie koszta i o niczym nie zapomnieć.

PIĘKNA PANNA MŁODA I PAN MŁODY

Pewne jest, iż w tym dniu musicie lśnić! Poradnik eleganckiej Panny Młodej i Pana Młodego pozwoli Wam wybrać najpiękniejszą garderobę i zachować szyk. Możecie również wypisać terminy przymiarek ślubnych, próbnego makijażu i fryzury. Znajdziecie tu miejsca na Wasze ustalenia dotyczące dodatków, a nawet sukienek dla druhen!

SALA WESELNA I USADZENIE GOŚCI

Czy oby na pewno wiecie, o co pytać managera sali weselnej i jak dokonać wyboru spośród tylu pięknych lokali? W Planerze Ślubnych znajdziecie wiele porad i wskazówek, czym kierować się by lokal w zupełności spełnił Wasze oczekiwania. Znajdziecie tu również formularz, który możecie podpiąć do umowy – dzięki temu informacje na temat sali będą kompletne, a Wy nie napotkacie przykrych niespodzianek. Rozpiszcie Wasze inspiracje, ustalenia dotyczące wystroju lokalu, aranżacji ogrodu i porównajcie sale. W tym dziale możecie również skupić się nad rozmieszczeniem stołów i usadzeniem Waszych gości.

PODRÓŻ POŚLUBNA

Nie zapomnijcie o podróży poślubnej! W tym dziale możecie ustalić Waszą wymarzoną destynację, wypisać najważniejsze informacje i ustalenia z biurem podróży, a także zaplanować wycieczki.

PODWYKONAWCY ŚLUBNI

Wybór podwykonawców ślubnych często sprawia parze młodej wiele kłopotu. W naszym Planerze Ślubnym znajdziesz informacje czym kierować się przy wyborze poszczególnych artystów i o czym nie zapomnieć przy podpisywaniu umowy. W każdym dziale znajduje się wiele miejsca na wypisanie inspiracji, notatek i wszystkich ustaleń. Z łatwością zapanujecie nad wyborem Papeterii Ślubnej, Oprawy Muzycznej, Fotografa, Filmowca, Florystki, Atrakcji i Obrączek Ślubnych, a nawet Środka Transportu. Ciesz się dobrze podjętymi decyzjami!

Zobacz zawartość organizera ślubnego Make It Easy

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.