Planery 2023

Planery 2023

planery niedatowane
Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Planery Make It Easy pozwolą Ci zaplanować każdy dzień nadchodzącego 2023 roku, tak by efektywnie realizować wszystkie swoje projekty. Zacznij od planów miesięcznych i tygodniowych, a następnie wyznacz cele oraz priorytety na każdy dzień z osobna. Zadbaj o swój budżet, aktywność fizyczną, czy realizację podróżniczych marzeń. Twoje samopoczucie jest tak samo ważne jak rozwój, dlatego też nowością edycji 2023 jest karta z podsumowaniem roku ubiegłego – aby wyznaczanie nowych celów na starcie było jeszcze łatwiejsze! Już teraz daj sobie szansę na dobre wejście w nowy rok i zacznij wcielać swoje pomysły w życie!

Czym zaskoczy Was edycja 2023? Jaki jest planner 2023?

Przede wszystkim różnorodnością i estetyką! Zadbaliśmy by każdy z Was znalazł coś dla siebie, dlatego Edycja Plannerów 2023 zawiera oprawę klasyczną, minimalistyczną , romantyczną, pstrokatą i intensywną w kolory <3 Postaraliśmy się, aby każdy z Was mógł wybrać planner odpowiedni dla swoich potrzeb, a okładka cieszyła oko nawet najbardziej wybrednych. Ta edycja będzie prawdziwym zaskoczeniem. Nie pozwolimy Wam się nudzić oglądając nasze propozycje!

Przygotowaliśmy dla Was kalendarze na 2023 – dzienne i tygodniowe. Dla kogo? Dla osób, które rozwój osobisty stawiają wysoko w swojej hierarchii wartości i chcą realizować swoje cele i marzenia. Wybierzecie oprawę, która spełni Wasze potrzeby — oprawę spiralową (kołonotatnik) lub oprawę książkową.

Jakość wykonania.

W tym roku zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość wykonania, z poprzednich lat wiemy, że okładki materiałowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i w tym roku ich u nas nie zabraknie, aby mogły cieszyć Twoje oczy przez cały 2023 rok. Planner 2023 z okładką drukowaną sprawi, że z chęcią sięgniesz po niego, planując kolejny dzień. Pomyśleliśmy również o mężczyznach, dla których pstrokate i pastelowe okładki nie są tym czego szukają. Dla płci męskiej znajdziecie u nas Planner w czarnej oprawie z ekoskórki, bez złotych, mieniących się narożników i z czarną spiralą  🙂

Wnętrze Plannera.

Kalendarze, organizery 2023 zachęcą doskonale przemyślanym wnętrzem. Zakładki organizacyjne dostosujesz wedle własnych potrzeb, zaplanujesz każdą sferę swojego życia. W nowej edycji znajdziesz rozbudowany plan miesiąca, plan tygodnia, mapę celów, plany urlopowe, treningowe, a także stronę dobrych nawyków – co ułatwi Ci dobrą rutynę każdego dnia. Nowością jest karta, z którą podsumujesz ubiegły rok i jeszcze bardziej zorganizowany i skupiony na celach wejdziesz w nowy 2023 rok. Dodatkowo w nowej edycji kalendarzy na 2023 rok po każdym miesiącu znajdziesz podsumowanie, które pomoże Ci zweryfikować zrealizowane plany oraz samopoczucie.

Spełniamy potrzeby wyjątkowych ludzi. Spełniamy Twoje potrzeby. Pilnujemy, by Twój rozwój był najważniejszy. Jesteśmy pewni, że nasze Plannery 2023 są tym, czego szukasz <3