Planery na rok 2021


PLANERY DZIENNE 2021


PLANERY TYGODNIOWE 2021


Planery Make It Easy pozwolą Ci zaplanować każdy dzień nadchodzącego 2021 roku, tak by efektywnie realizować wszystkie swoje projekty. Zacznij od planów miesięcznych i tygodniowych, a następnie wyznacz cele oraz priorytety na każdy dzień z osobna. Zadbaj o swój budżet, aktywność fizyczną, czy realizację podróżniczych marzeń. Twoje samopoczucie jest tak samo ważne jak rozwój, dlatego też nowością edycji 2021 jest karta dobrych nawyków – abyś każdy dzień mógł zacząć z dobrym nastawieniem. Już teraz daj sobie szansę na dobre wejście w nowy rok i zacznij wcielać swoje pomysły w życie!

PLANER DZIENNY 2021

Datowany planer dzienny 2021 w wersji książkowej lub spiralowej będzie towarzyszył Ci już od stycznia. Nasz organizer na 2021 rok mieści w sobie harmonogram każdego dnia wraz z inspirującymi cytatami oraz miejscem na Twoje priorytety. Ponadto organizer zawiera podgląd planów tygodniowych oraz miesięcznych – w nowej edycji w rozbudowanej wersji, co pozwoli Ci śledzić swój progres, a także miejsce na Twoje finanse, plany urlopowe, aktywność fizyczną… i wiele innych! Wiemy, jak ważne w codziennym życiu jest pozytywne myślenie i dobre nastawienie, dlatego też w kalendarzu 2021 znajdziesz kartę dobrych nawyków – utrwalanie ich, pozwoli Ci rozpoczynać każdy dzień z uśmiechem. Na końcu plannera znajdziesz kieszonkę na dokumenty, aby to co ważne mieć zawsze przy sobie. Realizuj swoje cele za pomocą naszego kalendarza i zakochaj się w planowaniu!

PLANER TYGODNIOWY 2021

Datowany planer tygodniowy 2021 w oprawie książkowej lub spiralowej pozwoli Ci działać jeszcze skuteczniej i bez problemu osiągać zamierzone cele. Zawiera kalendarz na 2021 rok, podgląd miesięcy oraz tygodni, by nadać kształtu niesprecyzowanym planom, a także tygodniowe harmonogramy z miejscem na sprawy bieżące, dodatkowo na końcu znajdziesz kieszonkę na dodatkowe dokumenty. Pozwala zaplanować swoje finanse, projekty bądź wakacje i zachować wszystkie informacje w formie poręcznego organizera. Nieważne, czy chodzi o plany prywatne, czy zawodowe – Twój sukces jest na wyciągnięcie ręki!

Czym zaskoczy Was edycja 2021? Jaki jest planner 2021?

Przede wszystkim świeżością i nową jakością wykonania. Postaraliśmy się, aby każdy z Was mógł wybrać planner odpowiedni dla swoich potrzeb, a okładka cieszyła oko nawet najbardziej wybrednych. Ta edycja będzie jeszcze bardziej spójna – dzięki połączeniom wzorów i kolorów. Przygotowaliśmy dla Was kalendarze na 2021 – dzienne i tygodniowe. Dla kogo? Dla osób, które rozwój osobisty stawiają wysoko w swojej hierarchii wartości i chcą realizować swoje cele i marzenia. Wybierzecie oprawę, która spełni Wasze potrzeby — oprawę spiralową (kołonotatnik) lub oprawę książkową.

Jakość wykonania.

W tym roku zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość wykonania. z poprzednich lat wiemy, że okładki materiałowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i w tym roku ich u nas nie zabraknie, aby mogły cieszyć Twoje oczy przez cały 2021 rok. Planner 2021 z okładką drukowaną sprawi, że z chęcią sięgniesz po niego, planując kolejny dzień. Pomyśleliśmy również o mężczyznach, dla których pstrokate i pastelowe okładki nie są tym czego szukają. Dla płci męskiej znajdziecie u nas Planner w oprawie brązowej materiałowej, bez złotych, mieniących się narożników 🙂

Wnętrze Plannera.

Kalendarze, organizery 2021 zachęcą doskonale przemyślanym wnętrzem. Zakładki organizacyjne dostosujesz wedle własnych potrzeb, zaplanujesz każdą sferę swojego życia. W nowej edycji znajdziesz rozbudowany plan miesiąca, plan tygodnia, mapę celów, plany urlopowe, treningowe, a także stronę dobrych nawyków – co ułatwi Ci dobrą rutynę każdego dnia. Nowością jest kieszonka wklejona do kalendarza, gdzie będziesz mógł przechować drobne, ważne dokumenty.

Spełniamy potrzeby wyjątkowych ludzi. Spełniamy Twoje potrzeby. Pilnujemy, by Twój rozwój był najważniejszy.  Jesteśmy pewni, że nasze Plannery 2021 są tym, czego szukasz <3