Planery na rok 2020


Wyprzedaż planery 2020

PLANERY DZIENNE 2020
WERSJA „SPIRALA”

Datowany, dzienny planer Make It Easy w oprawie spiralowej będzie towarzyszył Ci już od stycznia. Nasz organizer na 2020 rok mieści w sobie harmonogram każdego dnia wraz z inspirującymi cytatami oraz miejscem na Twoje priorytety. Ponadto organizer zawiera podgląd planów tygodniowych oraz miesięcznych, co pozwoli Ci śledzić swój progres, a także miejsce na Twoje finanse, plany urlopowe, aktywność fizyczną… i wiele innych! Realizuj swoje cele za pomocą naszego kalendarza i zakochaj się w planowaniu!

PLANERY DZIENNE 2020
WERSJA KSIĄŻKOWA

Książkowy planer dzienny Make It Easy pozwoli Ci zaplanować każdy z dni nadchodzącego nowego roku z osobna, tak by efektywnie realizować wszystkie swoje projekty. Zacznij od planów miesięcznych i tygodniowych, a następnie wyznacz cele oraz priorytety na każdy dzień z osobna. Zadbaj o swój budżet, aktywność fizyczną, czy realizację podróżniczych marzeń. Już teraz daj sobie szansę na dobre wejście w nowy rok i zacznij wcielać swoje pomysły w życie!

Czym zaskoczy Was edycja 2020? Jaki jest planner 2020?

Przede wszystkim świeżością i nową jakością wykonania. Postaraliśmy się, aby każdy z Was mógł wybrać planner odpowiedni dla swoich potrzeb, a okładka cieszyła oko nawet najbardziej wybrednych. Przygotowaliśmy dla Was kalendarze na 2020 – dzienne i tygodniowe. Dla kogo? Dla osób, które rozwój osobisty stawiają wysoko w swojej hierarchii wartości i chcą realizować swoje cele i marzenia. Wybierzecie oprawę, która spełni Wasze potrzeby — oprawę spiralową lub oprawę książkową.

Jakość wykonania.

W tym roku zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość wykonania. Wprowadziliśmy okładki materiałowe, które zachowają piękny design przez cały rok 2020. Planner 2020 z okładką drukowaną sprawi, że z chęcią sięgniesz po niego, planując kolejny dzień. Pomyśleliśmy również o mężczyznach, dla których pstrokate i pastelowe okładki nie są tym czego szukają. Dla płci męskiej znajdziecie u nas Planner w oprawie brązowej materiałowej, bez złotych, mieniących się narożników 🙂

Wnętrze Plannera.

Kalendarze, organizery 2020 zachęcą doskonale przemyślanym wnętrzem. Zakładki organizacyjne dostosujesz wedle własnych potrzeb, zaplanujesz każdą sferę swojego życia. Znajdziesz w nich plan miesiąca, plan tygodnia, mapę celów, plany urlopowe, treningowe i wiele innych.

Spełniamy potrzeby wyjątkowych ludzi. Spełniamy Twoje potrzeby. Pilnujemy, by Twój rozwój był najważniejszy.  Jesteśmy pewni, że nasze Plannery 2020 są tym, czego szukasz <3