Planery na rok 2020

Czym zaskoczy Was edycja 2020? Jaki będzie planner 2020?

Przede wszystkim świeżością i nową jakością wykonania. Postaraliśmy się, aby każdy z Was mógł wybrać planner odpowiedni dla swoich potrzeb, a okładka cieszyła oko nawet najbardziej wybrednych. Przygotowaliśmy dla Was kalendarze na 2020 – dzienne i tygodniowe. Dla kogo? Dla osób, które rozwój osobisty stawiają wysoko w swojej hierarchii wartości i chcą realizować swoje cele i marzenia. Wybierzecie oprawę, która spełni Wasze potrzeby — oprawę spiralową lub oprawę książkową.

Jakość wykonania.

W tym roku zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość wykonania. Wprowadziliśmy okładki materiałowe, które zachowają piękny design przez cały rok 2020. Planner 2020 z okładką drukowaną sprawi, że z chęcią sięgniesz po niego, planując kolejny dzień.

Wnętrze Plannera.

Kalendarze, organizery 2020 zachęcą doskonale przemyślanym wnętrzem. Zakładki organizacyjne dostosujesz wedle własnych potrzeb, zaplanujesz każdą sferę swojego życia. Znajdziesz w nich plan miesiąca, plan tygodnia, mapę celów, plany urlopowe, treningowe i wiele innych.

Planner dzienny 2020. Męski. Biznesowy.

Nie jesteś zainteresowany plannerem bogatym w zakładki organizacyjne? O Tobie też pomyśleliśmy 🙂

Już niedługo zakupisz u nas Planner Biznesowy. Doskonały dla mężczyzn, dla których często zakładki organizacyjne są zbędne i szukają czegoś mocno minimalistycznego. Planner Biznesowy to doskonałe rozwiązanie dla osób dążących do produktywności i rozwoju.

Kalendarz na rok 2020 – kiedy właściwie będzie dostępny?

Niebawem! Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby kalendarz na rok 2020 trafił do Waszych rąk jak najszybciej. Przewidywany czas sprzedaży edycji 2020 to początek października 🙂

Spełniamy potrzeby wyjątkowych ludzi. Spełniamy Twoje potrzeby. Pilnujemy, by Twój rozwój był najważniejszy.  Jesteśmy pewni, że nasze Plannery 2020 są tym, czego szukasz <3