Listy zadań


Planujesz wciąż te same zadania i przekładasz je na kolejny dzień? Zasypiasz wieczorem z przekonaniem, że Twój dzień był bezproduktywny? Przy takim trybie nie trudno o poczucie przytłoczenia.

Niezastąpiona w uporządkowaniu całego chaosu jest lista zadań, która sprawia, że możesz skupić się na rzeczach naprawdę ważnych i uwolnić głowę od natłoku myśli. Listy zadań Make It Easy, pomogą Ci usystematyzować obowiązki i zorganizować dzień

Chcemy, aby robienie list zadań było dla Ciebie przyjemnością, właśnie dlatego nasze produkty posiadają wyjątkową szatę graficzną. Ponadto ich format idealnie zmieści się do Twojej torebki! Zorganizuj się w perfekcyjnym stylu 🙂

listy zadan makeiteasy

To do list Make It Easy

Lista zadań „To do list” Make It Easy pozwoli Ci skupić się na tym, co najważniejsze. Wypisz wszystkie rzeczy do zrobienia, uwolnij głowę od myśli. Wykreślaj zadania, które zostały już zrealizowane i przechodź do kolejnych.

Twoje działania nareszcie będą efektywne, a czas poświęcony na ich realizację krótszy. W notesie znajdziesz aż 100 kolorowych list zadań. Możesz wykorzystać je w pracy, w domu lub podarować bliskiej osobie.
Twój czas jest najcenniejszy!

Lista zakupów Make It Easy

Lista zakupów Make It Easy została stworzona z myślą o osobach, które lubią robić zakupy szybko i chcą mieć pewność, że o niczym nie zapomną.
To idealny sposób, by być skupionym na produktach, których faktycznie potrzebujemy! Dzięki specjalnie pogrupowanej liście produktów Twoje zakupy będą sprawne, a Ty nie będziesz wracać znów do tego samego działu. Bilans rachunków pozwoli Ci kontrolować finanse, a lista zadań skupić się na rzeczach ważnych.

Zobacz wszystkie listy zakupów