Planery posiłków

Planery posiłków

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Planner posiłków

Dla kogo planner posiłków będzie odpowiedni? Dla każdego, kto dba o swoje zdrowie, lubi planować do przodu, nie lubi marnować jedzenia i ceni sobie różnorodną i ciekawą dietę. Planer tygodniowy posiłków starcza na cały rok. Posiada miejsce na 5 posiłków w ciągu dnia. Przymocuj go do lodówki lub kuchennej ściany i planuj posiłki dla siebie i dla całej rodziny.

Korzyści z planowania posiłków

Każdy, kto dba o zdrowie, wie, że podstawą jest dobra i zbilansowana dieta. Nie pozostawiaj więc tego co jesz przypadkowi. Zaplanuj swoje posiłki kilka dni do przodu. Jeśli posiadasz jadłospis na przykład od dietetyka, świetnym pomysłem będzie rozpisanie go w planerze. Jeżeli sam organizujesz sobie dietę, planner posiłków pomoże ci:

  • w zrobieniu listy zakupów – wiesz czego potrzebujesz na cały tydzień, nie będziesz kupować zbyt dużej ilości jedzenia, które potem się zmarnuje
  • w utrzymaniu zdrowej wagi – chyba wszyscy wiedzą, że w utrzymaniu zgrabnej sylwetki pomaga przede wszystkim regularne jedzenie.
  • w utrzymaniu różnorodności jadłospisu – dzięki plannerowi masz szerszy obraz tego, co zjadasz w ciągu tygodnia. Dwa takie same obiady pod rząd to  duża oszczędność czasu, ale jedzenie tej samej słonej lub słodkiej przekąski siedem dni z rzędu może skutkować niedoborami witamin w diecie. Rzuć szersze spojrzenie na swój jadłospis i uzupełnij go o niezbędne wartości odżywcze.
  • w pamiętaniu o wszystkich posiłkach – życie w biegu czasami nie pozwala jeść posiłków w spokoju. Będziesz pamiętać o zaplanowanych przekąskach, a pomoże ci w tym planer tygodniowy. Jedzenie warto przygotować wcześniej i zabrać ze sobą do pracy.

Ulubione posiłki dla całej rodziny

Każdy ma swoje ulubione smaki. Warto iść na kompromisy i w tygodniu uwzględnić to, co różni członkowie rodziny lubią najbardziej. Planner posiłków, to bloczek z wyrywanymi kartkami, który wystarczy na cały rok planowania. Wprowadź w swoim domu system, w którym każdy będzie mógł wpisać propozycje ulubionych dań. Piękny, kolorowy design plannera przyciąga uwagę i zachęca do korzystania. Regularne i zróżnicowane posiłki nie będą kojarzyć się z przykrym obowiązkiem, a ze świetną zabawą i dbaniem o zdrowie.

Zero waste dzięki plannerowi

Obecnie na świecie marnuje się prawie jedną trzecią wytwarzanej żywności. Nie przyczyniaj się do tego. Planner posiłków pozwoli ci w przejrzysty sposób zobaczyć jakich produktów potrzebujesz na cały tydzień. Kup tylko tyle, ile zużyjesz lub zamroź produkty, które się do tego nadają. Jeżeli uda ci się stworzyć wzorcowy plan tygodniowy,  pełen pysznego i zdrowego jedzenia, śmiało go powtarzaj. Przypnij kartkę w widocznym miejscu i wracaj do niej tak często, jak potrzebujesz. Za to produkty, które są wciąż świeże wykorzystuj w kolejnych jadłospisach. To oszczędność pieniędzy i troska o środowisko i klimat. Planeta i twój portfel ci za to podziękują.