Notesy

Notesy

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Notatnik - świetne uzupełnienie do każdego planera.

Masz głowę pełną pomysłów, plany dwoją się i troją, a Twoja lista zadań z godziny na godzinę się wydłuża? Ty sam już nie wiesz od czego zacząć i na czym skończyć swoje zadania? Jeśli tak jest, to pędzimy Ci z pomocą!

Przedstawiamy Wam nasz fantastyczny kołonotatnik, który będzie doskonałym uzupełnieniem Waszego kalendarza. Jego wnętrze jest przemyślane w taki sposób, aby mógł pełnić również funkcję plannera – znajdziecie tutaj miejsce na wpisanie daty i listy zadań do wykonania. Kartki są dwustronne, zatem macie dwa razy tyle miejsca do zapisania, dodatkowo każdą stronę możemy wyrwać i zabrać ze sobą jeśli będziemy tego potrzebować!

Teraz planowanie będzie prostsze niż kiedykolwiek!

Co znajdziesz w notesie od Make It Easy?

Wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje dzienne, tygodniowe lub dalekosiężne plany mogły się ziścić, a numery telefonów i nazwiska, które zdobywasz w pracy, na studiach lub gdziekolwiek indziej, nigdy Ci nie uleciały. Innymi słowy — dużo miejsca na swobodne notatki. Zapisuj swoje zadania do zrealizowania, notuj kontakty, które na pewno okażą się bardzo cenne i pomocne w realizacji planów i celów.

Dlaczego warto wybrać notes na spirali od Make It Easy?

Kołonotatnik to najwygodniejsza forma notesu, jaka mogła zostać kiedykolwiek stworzona. Dwustronne kartki możesz swobodnie odwracać na spirali na druga stronę i zawsze cieszyć się możliwością wygodnego notowania z solidną podkładką, którą stanowi twarda i odpowiednio sztywna okładka. Dzięki tej wygodzie możesz swobodnie notować swoje myśli w każdym miejscu, nawet na kolanie, jadąc autobusem lub tramwajem.

Kołonotatnik Make It Easy to niezwykle solidny notes. Sztywna okładka i twarda, wytrzymała spirala, na której znajdują się kartki, zapewniają mu trwałość. Dlatego możesz swobodnie nosić go w torbie lub plecaku bez obaw, że wyjmiesz pomięty i zniszczony planer.

Wyrwij kartkę bez problemu

Kołonotatniki są wygodne także z tego powodu, że możesz swobodnie wyrywać z nich kartki, bez ryzyka, że rozedrzesz cały notes. Jeśli zatem Twoje plany się zmienią albo pomylisz się przy notowaniu, wystarczy, że jednym pociągnięciem ręki usuniesz ją z notatnika.

Notatnik jako planer

Notatnik na spirali od Make It Easy możesz wykorzystać także jako planer. Wszystko dzięki temu, że na każdej stronie znajduje się miejsce na wpisanie daty. Jeśli zatem masz plany na konkretny dzień, możesz zapisać je na wybranej stronie. Brak podpisanych datami stron to ogromna zaleta, jeśli nie musisz szczegółowo rozpisywać każdego kolejnego dnia.

Notatniki ozdobne od Make It Easy

Jak zawsze dbamy nie tylko o jakość i funkcjonalność naszych notatników, ale także o to, by prezentowały się niezwykle gustownie. Dlatego w naszej ofercie znalazły się zarówno minimalistyczne notesy z okładkami w stonowanych, pastelowych barwach, jak też nieco bardziej żywiołowe wzory. Twój notatnik do pisania najważniejszych rzeczy będzie zatem, nie tylko praktycznym przedmiotem, ale też subtelnym dopełnieniem Twojego wizerunku.