Etui na książkę, planner

Etui na książkę, planner

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Organizer w formie segregatora - co to takiego?

 

Nowością w naszym sklepie jest piękne etui, które pozwoli nam stworzyć organizer według naszego indywidualnego pomysłu. Często jest tak, że niektórych stron w naszym kalendarzu nie wykorzystujemy – wówczas zostają one puste lub też zostają przeznaczone na notatki. W sytuacji, w której Ty sam decydujesz o tym co ma znaleźć się w środku Twojego segregatora nie będzie mowy o niewykorzystanych kartkach. W naszym sklepie bowiem znajdziesz różnego rodzaju wkłady do etui takie, jak plan tygodniowy, dzienny, karki na notatki i wiele innych.

Etui – co mamy w środku?

Wybraliśmy dla Was cztery kolory, które mamy nadzieję sprostają Waszym oczekiwaniom. Trzy piękne pastelowe kolory: miętowy, liliowy oraz różowy zmiękczą zapewne niejedno serce. Nie mogło też zabraknąć klasycznej czerni, która sprawdza się zawsze i w każdych okolicznościach. Samo etui wykonane jest z miękkiej i przyjemnej w dotyku ekoskórki i zamykane jest na magnes. To sprawi, że nasze kartki będą trzymały się w ryzach i nie powinny się zaginać. Wewnątrz znajdziesz świetne narzędzie do organizacji jakim są przegródki – pięć mniejszych i trzy większe – jest to dodatkowa możliwość do przechowywania kart czy dokumentów. W środku, wszyty jest również uchwyt na długopis, który pozwoli Ci trzymać wszystkie narzędzia do planowania w jednym miejscu.

Wkłady do etui – czyli planuj jak lubisz.

W naszym sklepie dostaniesz różnego rodzaju wkłady do etui. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć swój indywidualny organizer, w którym znajdą się tylko te zakładki, który potrzebujesz. Oszczędzisz dzięki temu miejsce i unikniesz porzucania pustych stron, z których nie korzystasz w klasycznym kalendarzu. Sześciorzędowy segregator pomieści maksymalnie 200 kartek – dlatego przy zamówieniu zwróć uwagę na ilość kartek w danym wkładzie, aby na pewno się zmieścił.

Organizer w formie etui to świetne rozwiązanie dla każdego, kto w kalendarzu ceni sobie indywidualność i swobodę działania. Możesz skorzystać z puli gotowych wkładów, ale dzięki odrobinie kreatywności będziesz mógł również stworzyć własne kolorowe karty.