Długopisy

Długopisy

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Długopisy

Weź sprawy w swoje ręce – dosłownie! Zapisuj swoje plany, marzenia i cele do zrealizowania długopisami od Make It Easy. Zobacz, jakie długopisy znajdziesz w naszym sklepie i przekonaj się, dlaczego warto zamówić je razem z naszymi planerami lub osobno.

Długopisy Make It Easy – elegancja w najlepszym wydaniu

Twoje samopoczucie, pewność siebie, a nawet pierwsze wrażenie, jakie sprawiasz na innych, mogą zależeć od najmniejszych szczegółów. Szczegółem, który może je odmienić, jest m.in. długopis. Ten niepozorny przedmiot – wydawałoby się tak do bólu praktyczny – może sprawić, że poczujesz się znacznie lepiej, notując swoje plany i marzenia w notatniku lub podpisując biznesowe umowy.

Nasze długopisy wykonane są z metalu, a chromowane lub złocone wykończenia nadają mu bardzo eleganckiego i gustownego sznytu. Możesz wybrać też swój ulubiony kolor długopisu – na Make It Easy w tak eleganckich kolorach, jak złoty, pudrowy róż czy kolor szampański.

Pisz wygodnie i pięknie

Długopisy Make It Easy gwarantują bardzo wysoką wygodę pisania. Zawierają cienki żelowy wkład o grubości 0,5 mm. Możesz im pisać bardzo komfortowo i bez żadnego rozmazywania. Zanim zaczniesz zapisywanie swoich planów i kroków, dzięki którym przeobrazisz marzenia w rzeczywistość, długopis Make It Easy otworzysz łatwo, szybko i wygodnie dzięki mechanizmu typu twist.

Jeśli nie chcesz za każdym razem szukać swojego długopisu w torebce lub plecaku, możesz wyposażyć się także w uchwyt na długopis – wklejając go do swojego planera, możesz mieć długopis zawsze na miejscu i pod ręką.

Wkłady do długopisów Make It Easy – niekończąca się przyjemność z zapisywania planów i marzeń

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy są zadowoleni z naszych długopisów i chcą używać ich przez cały czas. Wiemy, że trudno było znaleźć pasujące do nich wkłady, dlatego od teraz na naszej stronie możesz kupić wkład do długopisu Make It Easy. Żelowe wkłady do długopisów dostępne są w kolorach czarnym i niebieskim.

Długopis metalowy z grawerem – motywacja i wiara w spełnianie marzeń

Wiemy, że każdy używa swojego notesu do innych celów – jedni pilnują się w ten sposób w wykonywaniu najpilniejszych obowiązków, inni szukają motywacji do podejmowania ciekawych inicjatywach, a jeszcze inni właśnie w ten sposób czynią pierwsze kroki, aby przekuć swoje marzenia w rzeczywistość. Właśnie dlatego w ofercie Make It Easy masz do wyboru długopisy metalowe z inspirującymi cytatami, które zadziałają na Ciebie motywująco lub sprawią, że na Twojej twarzy zagości promienny uśmiech. Wykonane są laserowym grawerem, dzięki czemu są niezwykle staranne i piękne.

Długopisy Make It Easy – w pełni polski produkt

Nasze długopisy to polskie produkty, które są wykonane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Dbamy o to, żeby nawet tak drobny przedmiot mógł zagwarantować Ci najwyższy komfort przy zapisywaniu swoich najważniejszych i mniej ważnych spraw.