make it easy

Z pasji do piękna i estetki powstały nasze Plannery.
To właśnie one pomogą Ci odnaleźć motywację każdego dnia, wyrobić w sobie
dobre nawyki i codziennie przybliżać się do realizacji celów.

Twoje plany są ważne. Co z nimi zrobisz?

ORGANIZERY ŚLUBNE

Jesteś wyjątkowa, właśnie dlatego stworzyliśmy dla Ciebie Planer Ślubny, z którym spełnisz marzenia o najważniejszym dniu w swoim życiu.

Planer Ślubny Make It Easy jest czymś więcej niż tylko kalendarzem ślubnym, w którym zapiszesz wszystkie ustalenia, obliczenia, inspiracje i plany związane z tym wyjątkowym dniem. To również przewodnik, w którym odnajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, a planowanie tak dużej uroczystości stanie się niezwykle proste. Nasz Planer pozwoli Wam uniknąć dodatkowych kosztów i nie wpaść w pułapkę podpisując umowy z artystami ślubnymi. Dzięki specjalnym zestawom pytań do podwykonawców ślubnych wybierzecie tych najlepszych!

Na temat organizacji ślubu i wesela tak wiele zostało powiedziane, jednak nikt wcześniej nie zebrał ich w jedną całość. Możesz nam zaufać – Organizer Ślubny sprawi, że poczujesz się wyjątkowo pewnie, spełniając marzenia o wielkim dniu jak z bajki.

PLANNERY NA ROK 2020

Weź sprawy w swoje ręce i wkrocz w nowy rok pełna zapału i motywacji! Planery Make It Easy na rok 2020 pomogą Ci wykorzystać przyszłe miesiące w najbardziej efektywny sposób i zadbać o wszystkie sprawy – zarówno te rutynowe, jak i będące częścią większych planów. Zaoszczędź czas, zaplanuj pracę, ustal priorytety, a także znajdź wolne chwile na realizację innych, osobistych celów. Z planerem 2020 Make It Easy Twój sukces w nadchodzącym roku jest na wyciągnięcie ręki!

Planery na rok 2020
lista zakupów

LISTY ZAKUPÓW

Ile razy wracałaś do sklepu, bo o czymś zapomniałaś? Z naszą listą zakupów usprawnisz ten proces o 100%! Wpisz na listę zakupów wszystko, czego potrzebujesz i ciesz się szybkimi zakupami.

Co znajdziesz w środku?
– 80 wyrywanych list zakupów
– 10 kartek z bilansem rachunków
– miejsce na wpisanie obowiązków
– miejsce na zsumowanie dziennych kosztów
– miejsce na wpisanie pomysłu na danie

PLANNER PODRÓŻNICZY

Jeśli kochasz podróżować i cenisz sobie odkrywanie nowych zakątków świata na własną rękę, to Planner Podróżniczy jest tym czego szukasz! Dzięki niemu Twoja wyprawa zorganizowana będzie od początku do końca. Wykorzystasz swój wolny czas w 100% i nie będziesz mieć poczucia, że coś przegapiłeś. Jeśli nigdy nie planowałeś tego typu wyjazdu, z Planerem podróży nauczysz się to robić! Zajrzyj do środku i dowiedz się jak zaplanować najdalszą wyprawę 🙂

Tworzymy dla Was wyjątkowe Plannery, dzięki którym realizacja celów i marzeń staję się prostsza. Każdy organizer dopracowany jest pod kątem funkcjonalności, prostoty i niezwykłej elegancji. Stworzone z pasją i niebywałą precyzją spełniają oczekiwania najbardziej wymagających.

Wizualizacja marzeń i celów jest ważna, jednak kluczowe są narzędzia, dzięki którym nasze plany stają realne!